Adana İl Spor Müdürlüğü

Adana Spor Müdürlüğü

Adana il spor müdürlüğü gençlik ve spor bakanı Suat Kılıç görevde bulunmaktadır. 6 Temmuz 2011 tarihinde bu göreve gelmiştir. Adana ili olarak Spor adına güzel işler yapmaktadır. Spor birçok insanın uğraşması gereken önemli bir alandır. Kilo vermenin yanında daha ziyade vücudu zinde tutmak ve her zaman formda kalmak adına sporu yaşama dâhil edilmesi gerekmektedir. Suat Kılıç gençlik bakanı olarak sağlamış olduğu birçok faaliyet vardır. Spor insanı birbirine bağlayan ve yaklaştıran bir alandır.

Adana İl Spor Müdürlüğü İletişim

Adana il spor müdürlüğü ile sağlanmış olan faaliyetler spor tutkunlarının daima yüzünü güldürmeyi sağlar. Sürekli olarak Adana’da müsabakalar yapılmaktadır. Ayrıca kadınlara havuzlarda yüzme dersi vererek çok önemli bir iş yapmış bulunmaktadır. Spor alanında kıyasıya tatlı bir mücadele bulunmaktadır. Adana müdürü ve spora gönül verenlerin titiz bir yol izlediği gözlerden kaçmamaktadır. Birlik ve beraberliğin gücünü sürekli olarak sahalarda gösterilmektedir..

Adana İl Spor Müdürlüğü Adresi

Adana il spor müdürlüğü ile yapılan projeler sporun gönül işi olduğunu ve bu işe herkesin gelmesi gerektiğini göstermektedir. Spor ile yaşayarak sağlıklı olmayı tüm insanlara aşılamayı görev bilmektedir. Artık spor herkesin yaşam tarzı halini alması sağlamayı hedef edinmektedir. Ayrıca güreş hakem kursu açarak büyük bir işe imza atmıştır. Adana il spor binasına Reşat Bey Mahallesi Vali yolu Caddesi Seyhan/Adana bu adresten rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Spor adına yapılan tüm faaliyetlerine herkes katılabilir.

 

Adana İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment