Adana İl Tarım Müdürlüğü

Adana İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarım müdürlüğü kişisel toplumun kalkınmasındaki en önemli devlet kurumlarından biri olup aynı zamanda da yurt içi tarımın yapılması sayesinde faaliyet kazandıran bir kurum olmaktadır. Adana il Tarım Müdürlüğü hakkında genel bilgi verilecek olursa öncelikli olarak Adana İl Tarım Müdürü olan Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Hamit Aygül’den bahsetmek gerekir. 2012 yılında göreve başlayan Hamit Aygül birçok özel idare projelerinde çalışmış, Hatay il Tarım Müdürlüğü görevini de yapmıştır.

Adana İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Adana İl Tarım Müdürlüğü hayvan sağlığından, bitkisel üretime kadar her çeşit koordinasyon ve tarım ürünleri ile baştan sona ilgili bir kurum olmaktadır. Toplum açısından en önemlisi de sağlık açısından son derece gerekli bir kurum olarak faydalı çalışmalar yapmakta ve vatandaşı her zaman bilgilendirme faaliyetleri yapmaktadır. Bunun dışında üretilmiş ya da üretime hazırlanan gıda ve yem ürünlerini de denetleyen Adana İl Tarım Müdürlüğü bu görevi kurum halinde gerçekleştirmektedir.

Adana İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Örneğin Adana’da kırsal kesimlerin kalkınması adına yapılan faaliyetler tamamen Adana İl Tarım Müdürlüğünden yürütülmektedir. Yapılan plan ve projeler eşliğinde ilerleyen tüm faaliyetler kurum açısından ve Türkiye açısından birer kalkınma adımı olmaktadır.Adana İl Tarım Müdürlüğü ile ilgili bilgi almak isteyen ya da yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi almak ve paylaşmak isteyen tüm kişiler internette Adana İl Tarım Müdürlüğü sitesine girerek isteklerini ve görüşlerini bildirebilir, gerekli bilgileri de alabilirler.
Related posts

One thought on “Adana İl Tarım Müdürlüğü

  1. arifcemal yolcu

    amatör balıkçılık için av tezkeresi almak için gerekli evraklar nelerdir

Leave a Comment