Adapazarı belediyesi

Adapazarı belediyesi Personel Alımı

Adapazarı belediyesi başkanı Sayın Süleyman Dişli görev başında yer almaktadır. Dişli 1962 senesinde Sakarya’da Kamışlı olan köyde dünyaya gelmiştir. İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra çeşitli serbest mesleklerde çalıştıktan sonra Belediye’de farklı alanlarda çalışmıştır. 28 Mart 2004 yılından beri belediye başkanlığına seçilerek uzun yıllardır görev başında bulunuyor. Geldiği günden itibaren oldukça başarılı işler yapan Şişli Adapazarı halkına oldukça yararlı faaliyetler sağlamaktadır. Ayrıca online bir şekilde faaliyet tablosunu haftalık, aylık ve yıllık bir şekilde görmek mümkündür.

Adapazarı belediyesi İletişim

İbrahim Sadri, şiir, müzik dinletileri, çocuklar için yeni hazırlanan tiyatrolar ile dolu çalışmalar sürekli yenileniyor. Adapazarı belediyesi başkanı Sayın Dişli’nin katıldığı Orhan Hakalmaz konseri ile halk adeta saatlerce doyasıya keyifli anlar yaşamıştır. Kimi zaman bir takım etkinlikler ile halkı motive ederken, kimi zaman halkın sorunlarını dinlemektedir. Bu şekilde sorunlara çözüm getirmede daha kısa bir yol bularak huzur içerisinde olmayı sağlamaktadır.

Adapazarı belediyesi Adresi

Hiç durmadan sürekli olarak yeni çalışmalar, okul açılıları, Adapazarı için yapılan farklı projeler kapsamında Sayın Şişli çalışmalara katılmaktadır.Adapazarı belediyesi merkez hizmet binasının adresinden ihtiyacınız olan her bilgi ve yardımı almak mümkündür. Bunun için Cumhuriyet Mahallesi Kolağası Sokağı Numara:3 ve 54100 posta kodu Adapazarı/Sakarya olarak detayları ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 0264 277 54 65 ve Faks numarası 0264 279 91 74 olarak sormanız gereken sorular için bu numaraları kullanmanız yeterlidir.
Related posts

Leave a Comment