Adıyaman Belediyesi

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı

Adıyaman belediyesi başkanı Sayın Necip Büyükaslan görev başında bulunarak hizmet vermektedir. Sayın Büyükaslan Adıyaman’da büyük bir hizmet içerisinde sürekli olarak faaliyetlerde bulunuyor. Online sitesi üzerinden de hiç durmadan özel günler, dini, milli bayramlar gibi durumlarda mesajlar yayınlamaktadır. Görev başına geldiği günden itibaren sürekli Adıyaman halkı içerisinde farklı projeler, etkinlikler, faaliyetler düzenlemektedir. Faaliyetlerin her türlü raporlarını ister online e-sitesinden, ister telefon ederek öğrenebilmek mümkündür. Sakarya caddesine düzenlenen asfalttan, parke taşı süslemelerine kadar şehir düzenlemesini kesinlikle ihmal etmemektedir.

Adıyaman Belediyesi İletişim

Faaliyetler kısmında kültüre yönelik şiir dinletileri, müzikler, kitaplar, okuma yarışmaları gibi farklı alanlarda şehre ışık tutuluyor. Adıyaman belediyesi başkanı Sayın Büyükaslan’ın sürekli katıldığı şehir çalışmalarında birebir gözlem yaparak eksikliklerin giderilmesine son derece önem vermektedir. Kimi anlarda halkı için motive kaynağı olan konserlere katılmak, kimi zaman halkın her türlü sorununu dinleyerek çözülmesine yardımcı olunmasını sağlamaktadır. Sürekli bir şekilde hiç dur durak bilmeden koşturan başkan özel günlerde de aynı şekilde halkının yanında olmaktan kullanıyor.

Adıyaman Belediyesi Adresi

Adıyaman Belediyesi merkez hizmet binasının detaylı açık adresinden ihtiyacınız olan her bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Bu yüzden Hocaömer Mahallesi Gölebatmaz Caddesi Numara: 1 adresinden ulaşılabilir. 0416 216 17 20 telefon numarasını arayabilir ve 0416 216 10 15 faks numarasından gerekli iletileri yollayabilirsiniz. Ayrıca 153 numarasından beyaz masadan aklınıza gelebilecek türlü bilgileri öğrenmeniz mümkündür.
Related posts

Leave a Comment