Adıyaman İl Spor Müdürlüğü

Adıyaman  Spor Müdürlüğü

Adıyaman il spor müdürlüğü gençlik ve spor bakanı Suat Kılıç görevde yer almaktadır. 6 Temmuz 2011 tarihinden itibaren bu görev verilmiştir. Herkesin spor ile uğraşması için tüm imkanlar sağlanmaktadır. Bilinçli spor yapmanın yollarını anlatarak olanak vermiştir. Spor kilo vermekten ziyade vücudu güçlü tutmak ve her zaman formda olabilmek adına destek verilmesi gerekmektedir. Suat Kılıç gençlik bakanı olarak sağlamış olduğu güzel faaliyetleri vardır. Yapılan tüm sporlar insanları birbirine kenetlemektedir.

Adıyaman İl Spor Müdürlüğü İletişim

Adıyaman il spor müdürlüğü, 17 Ocak 2013 tarihinde sporda şiddetin önlenmesi ve hoşgörü paneli düzenleyerek, çok büyük bir adım atmış bulunmaktadır. Devamlı olarak Adıyaman’da okullar arası müsabakalar yapılmaktadır. Spor alanında kıyasıya güzel bir mücadeleler bulunmaktadır. Bu işe gönül verenlerin titiz bir yol izlediği gözlerden kaçmamaktadır. Birlik ve beraberliğin gücünü devamlı olarak her alana taşımaktadır. İşitme engellilerin judo dalında yarışmaya gitmesi büyük bir onur kaynağı teşkil etmektedir.

Adıyaman İl Spor Müdürlüğü Adresi

Adıyaman il spor müdürlüğü ile yapılan projeler sağlık adına büyük adımlar atıldığını sağlamaktadır. Spor ile yaşayarak sağlıklı olmayı tüm insanlara aşılamayı hedef almaktadır. Artık spor herkesin yaşam tarzı halini alması büyük bir hedef olmaktadır. Okullar arasında düzenlenen maçlarda spor tutkunlarına ödüller verilmektedir. Adıyaman il spor binasına Gençlik hizmetleri ve il spor müdürlüğü 50200, bu adresten dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Spor adına yapılan tüm faaliyetlere herkesle beraber katılabilirsiniz.

 

Adıyaman İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment