Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü

Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Türkiye’nin kalkınması açısından genel anlamda önemli ve faydalı kurum olan Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü 2013 yılında da birçok faaliyete imzasını atmış bir devlet kurumu olmaktadır. Adıyaman İl Tarım Müdürü olan Adil ALAN 2010 ve 2012 yıllarında Diyarbakır Hayvan Sağlığı Şube Müdürlüğünü yapmış, 2012 yılının Şubat ayının 20’sinde de Adıyaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak göreve başlamıştır. Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü genel olarak kuruma birçok yeni makine alarak faaliyetlerini hızla sürdürmeyi hedeflemiş bir kurumdur.

Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Tarım konusunda seraların dahi yerinde incelenmesini uygun gören ve bunu devamlı olarak yapan Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü bu gibi faaliyetleri kurum prensibi olarak yapmaktadır. Yurt içi sertifikalı tohum projelerinden tutunda gündelik tüketilen gıdalara kadar denetim ve yönetim yapan Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü tamamen vatandaşının sağlığını düşünen ve bunu bir hizmet olarak düzenli yapan bir kurumdur.

Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Hayvancılık konusu ve gıda konusunda son derece titiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren bu kurum her yeni gün toplum sağlığını düşünerek ve topluma ne derece faydalı olabileceğini düşünerek ilerlemektedir. Yani gittiğiniz yerde süs bitkileriyle süslenmiş bir yerden tutunda tükettiğiniz gıdalara kadar her türlü gıda, tarım ve hayvancılık konusunda tüm faaliyetleri tarım müdürlükleri yapmaktadır.Adıyaman ilinde de Adıyaman İl Tarım Müdürlüğü bu görevi yapmaktadır. Sonuç olarak toplum sağlığı açısından her türlü bilgiyi veren ve her vatandaşı bilgilendirmeye çalışan bir kurumun her şehirde olması gerekmektedir.

 

Adıyaman İl Tarım Müdürlüğüİçin Tıklayınız
Related posts

Leave a Comment