Afyon Belediyesi

Afyon Belediyesi Personel Alımı

Her şehrin kendine ait bir belediye binası ve belediyenin başkanı vardır. Başkan çeşitli çalışmalar yürüterek halkın huzur içerisinde yaşamasını sağlamaktadır. Afyon belediyesi başkanı Sayın Burhanettin Çoban görev başında yer alarak hizmet vermektedir. Sayın Çoban Afyon’da büyük hizmetler vererek devamlı projeler geliştiriyor.  Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk fakültesini bitiren Sayın Çoban farklı alanlarda görev almıştır. Görev başına 29 Mart 2009 yılında gelerek 4 senedir hiç boş durmadan Afyon halkı için sürekli çalışmalar yürütmüştür. Tüm faaliyetleri detayları ile online site üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Afyon Belediyesi İletişim

Faaliyetler bölümünde şehir içerisinde kültüre yönelik şiir yarışmaları, dinletiler, okuma yarışmaları şeklinde oldukça stres atıcı işler yapılmaktadır. Afyon belediyesi başkanı Sayın Çoban sürekli şehir içerisinde kesinlikle gerçekleşen çevre düzenlemeleri, toplantılar, su arıtma birliği toplantıları gibi önemli her türlü yapılan projelerde yer almaktadır. Ayrıca halkın motive olması için sürekli düzenlenen şenlikler, öğrencilere hediye olarak edilen masa tenislerine kadar çok özen gösterilmektedir.

Afyon Belediyesi Adresi

Afyon Belediyesi merkez binasının verdiği hizmetlerden çok daha detaylı haberdar olmak için adresinden ulaşarak görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Adres olarak Karaman Mahallesi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi Numara: 11 Posta kodu olarak 03200 Afyonkarahisar olarak yer almaktadır. 0272 214 42 55 numaradan her türlü soruları sorarak daha rahat ve hızlı şekilde öğrenmek istediklerine ulaşacaksınız. Bunun yanı sıra 0272 213 27 98 faks numaralarından istediğiniz belgeleri fakslayabilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment