Afyon Emniyet Müdürlüğü

Afyon İl Emniyet Müdürlüğü

Afyon il emniyet müdürlüğü, Sayın Mustafa Uçkan görev başında yar almaktadır. 17 Eylül 2012 tarihinde Afyon emniyetine hizmete başlamış bulunmaktadır. Afyon il emniyetine 1 yıl 3 ay gibi bir süredir görev yapmaktadır. Bu kısa zaman süresince halkın güvenini sağlamayı başarmış durumdadır. Özverili yardımcıları ile birlikte halkın güvenliğini sağlamaktadır. Sürekli olarak yeni görevler ve operasyonlar gerçekleştirmektedir. Halkı uyanık olmayı sağlayan projeler, birçok seminerler verilerek yapılması gerekilen konularda bilinçli bir toplum yetiştirmektedir. Halkın güvenliği her şeyin başında gelir. Bundan dolayı halka açık seminerlerin yapılması için tüm olanaklar sağlanır.

Afyon Emniyet Müdürlüğü Randevu

Afyon il emniyet müdürlüğü, tüm sıkıntılı günleri birlikte aşarak güzel bir ortam sağlamaktadır. Broşürler bastırıp dağıtarak halkın dolandırıcılara karşı ne yapmaları konusunda bilgi vermektedir. Seminerler ile personellerin detaylı şekilde bilgi vermesi, halkı bilinçli yapmaktadır. Cep telefonuna gönderilen uyarı mesajlarıyla halkı uyarmaktadır.

Afyon Emniyet Müdürlüğü Adresi

Afyon il emniyet müdürlüğü, özverili davranarak tüm imkânlarını, gücünü seferber ederek halka büyük hizmet vermektedir. Halkın refah içerisinde yaşaması çok büyük önem teşkil etmektedir. Sosyal medyada güvenli olunması konusunda birçok bilinçlendirme seminerleri yapılmaktadır. Sosyal faaliyetler konusunda personeli ve halkın yüzünü güldürmektedir. Konserler, eğlenceler vererek halkın ve personelin performansını artırmıştır. Çocuk şube müdürlüğü alanında çocukları da ihmal etmemektedir. Toplumu her türlü konuda aydınlatarak, yeni projelerler güvenliği artırmaktadır. Afyon emniyeti olarak uyuşturucu tacirlerine göz açtırmamaktadır.

 

Afyon Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment