Afyon İl Spor Müdürlüğü

Afyon Spor Müdürlüğü

Afyon il spor müdürlüğü gençlik ve spor bakanı Suat Kılıç görev başında bulunmaktadır. 6 Temmuz 2011 tarihinden itibaren bu görevin başındadır. Tüm insanların spor ile uğraşması için bütün imkânlar sağlanmaktadır. Bilinçli spor yapmanın yollarını anlatarak ortam vermiştir. Spor kilo vermekten çok vücudu güçlü tutmak ve her zaman formda kalabilmek için destek verilmesi gerekmektedir. Suat Kılıç gençlik bakanı olarak sağlamış olduğu çok büyük organizasyonları vardır. Afyon haklı içinde birçok faaliyet baş göstermekte Afyon il spor müdürlüğü, şu sıralar ilde basketbol müsabakaları yapılarak, güzel haberler alınmaktadır.

Afyon İl Spor Müdürlüğü Adresi

Sürekli Afyon’da okullar arası yarışmalar, müsabakalar boy göstermektedir. Spor alanında kıyasıya mükemmel bir rekabet vardır. Bu işe gönül veren herkesin titiz bir yol izlediği belli olmaktadır. Birlik ve beraberliğin gücünü devamlı olarak okullara ve gençlere aşılayarak güzel bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca engelli vatandaşını da spor alanda desteklemesi, yardımcı olması büyük bir onur kaynağı teşkil etmektedir.

Afyon İl Spor Müdürlüğü İletişim

Afyon il spor müdürlüğü basketbol müsabakalarında, genç erkekler ve genç kızlar arası kıyasıya mücadele olmuştur. Spor ile yaşamanın çok büyük avantajlarını tüm insanlara aşılamayı hedef almaktadır. Artık spor birçok kişini yaşam tarzı halini alması için teşvik edici çalışmalar yapılmaktadır. Afyon il spor binasına Gençlik hizmetleri ve il spor müdürlüğü 03030, bu adresten dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Spor adına yapılan tüm faaliyetleri görebilirsiniz.

 

Afyon İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment