Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü

Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarım müdürlükleri bir toplumun gıda, hayvancılık, üretim, tarım yönünden kalkınması adı altında kurulmuş önem arz eden kurumlar olmaktadır. Bunlardan biri de Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü olmaınız.ktadır. Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğünde il müdür olan Hüseyin Arap çalışma hayatı boyunca birçok önemli görevlerde bulunmuş bir kurum müdürü olmaktadır.Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü genel olarak hem internetten hem de çalışan personeline ve bu tarım işinde çalışan vatandaşlarına karşı son derece duyarlı bir şekilde çalışma yapmaktadır.

Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğüİletişim

Tarım, hayvancılık ve gıda konusunda ne zaman ne yapılması gerekiyorsa ya da hangi bilgiler verilesi gerekiyorsa bu kurala titizlikle uyan bir kurum anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca 5.si düzenlenen Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf yarışması da düzenlemektedir. Kurum adına yapılan birçok faaliyet aslında tamamen vatandaşların lehine yapılan çalışmalar olmaktadır. Unutulmaması gerekir ki ufak çalışmalar beraberinde büyük adımlara yol açmaktadır. Hızla büyüyen ulusumuzda Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü ’de üzerine düşen tüm görevleri fazlasıyla yapmaktadır.

Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Üretim ve tüketim toplumu olarak her türlü avantajı ve dezavantajı düşünen ve tamamen vatandaşın sağlığı açısından önlemini alan Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü son zamanlarda yem fiyatları konusunda da üreticinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Kısaca tümüyle çalışanlarına iş potansiyeli katmak isteyen bu kurum çiftçilere LED TV çalışması dahi bilgilendirme açısından yapan Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü daha nice seralar nice tarım çalışmaları yapacaktır.

 

Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğüİçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment