Ağrı Belediyesi

Ağrı Belediyesi Personel Alımı

Her şehrin bir belediyesi olmakta ve belediyeler düzenli olarak sosyal faaliyet, gerekli projelerine kadar yerine getirilmektedir. Ağrı belediyesi başkanı Sayın Hasan Arslan görev başında yer alarak çalışmalar düzenlemektedir. 1967 yılında Ağrı’da dünyaya gelen Sayın Arslan Marmara üniversitesi sağlık enstitüsü ve ayrıca işletme fakültelerinden mezun olmuştur.29 Mart 2009 senesinde Ağrı belediyesinin başına gelerek 4 senedir aralıksız olarak çalışmalar sürdürmektedir. Belediye olarak çalışmalarında Ağrı halkına oldukça yoğun düzenlemeler getirmektedir. Hatta o kadar hızlı bir şekilde çalışılmaktaki bayramda bile asfalt dökülmeleri devam ediyor.

Ağrı Belediyesi İletişim

Ağrı Belediyesi başkanı özel günlerde hasta ziyaretleri, online olarak tebrik, kutlama mesajları ile halkının her anında yanında yer alıyor. Sanayi sitelerinin değişik projeleri, yeni otobüslerin faaliyete girmesi, yeni itfaiye aracının alınmasına kadar sürekli çalışmalar tüm hızı ile devam etmektedir. Bu yüzden halk Sayın Arslan’dan son derece memnun kalmakta ve devamlı yeni taleplerine kadar bildirebilmektedirler. Kentsel olan dönüşüm projelerinden, sıkıştırmalı çöplerin toplanması için yeni araçlara kadar düşünülerek hızlı çalışmalar geliştiriliyor.

Ağrı Belediyesi Adresi

Ağrı belediyesi merkez binasına da ulaşarak işlerinizi biraz daha hızlı şekilde yoluna koyabilirsiniz. Abide Mahallesi Erzurum caddesi Numara: 124 Posta Kodu: 04100 olarak açık adresten başvuru, bilgi gibi işlerde gitmeniz yeterli gelecektir. Ayrıca 0427 215 11 90 ve 0427 215 18 25 telefon numaralarından sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Birde 0427 215 26 02 faks numarası da mevcuttur.
Related posts

Leave a Comment