Ağrı İl Spor Müdürlüğü

Ağrı Spor Müdürlüğü

Ağrı il spor müdürlüğü, şuan gençlik ve spor bakanı Suat Kılıç görevdedir. 6 Temmuz 2011 tarihinden itibaren bu görevin başındadır. Gençlere spor ile uğraşması için bütün imkânlar verilmektedir. Bilinçli spor yapmanın yollarını anlatarak güzel ortam sunmuştur. Ağrı’da öğrencilere verilen verem semineri ile bilinçlendirmiş. Bu seminerde spor yapmanın ne büyük kazanç olduğu vurgulanmaktadır. Vücudu güçlü tutmak ve her zaman formda kalabilmek için destek verilmesi gerekmektedir. Suat Kılıç gençlik bakanı olarak sağlamış olduğu çok büyük faaliyetleri vardır. Afyon haklı içinde birçok aktivite sağlamaktadır.

Ağrı İl Spor Müdürlüğü İletişim

Ağrı il spor müdürlüğü, şu sıralar ilde kayak yarışması yapılmış ve şampiyonlar gurur tablosu oluşturmuştur. Sürekli Ağrı’da okullar arası yarışmalar, müsabakalar yapılarak, gençleri teşvik etmektedir. Spor alanında kıyasıya güzel bir rekabet bulunmaktadır. Bu işe gönül veren herkesin titiz bir yol izlediği gözlenmektedir. Çocuklarında müsabakalara katılması için yarışmalar yapılmaktadır.  Birlik ve beraberliğin gücünü devamlı olarak okullara ve gençlere aşılamaktadır.

Ağrı İl Spor Müdürlüğü Adresi

Ağrı il spor müdürlüğü kayak müsabakaları için toplantılar yapılarak fikir alışverişi sağlanmıştır. Spor ile yaşamanın çok büyük faydalarını başta gençler olmak üzere aşılamayı hedef almaktadır. Herkese sporun bir yaşam tarzı halini alması için teşvik edici çalışmalar yapılmaktadır. Ağrı il spor binasına, Erzurum caddesi Abide karşısı No:160 04100, bu adresten istediğiniz an bilgi alınabilir. Spor adına yapılan tüm faaliyetleri yakından takip edebiliriniz.

 

Ağrı İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.

 

 
Related posts

Leave a Comment