Ağrı İl Tarım Müdürlüğü

Ağrı İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Türkiye tarım, gıda ve hayvancılık müdürlüklerinden olan Ağrı İl Tarım Müdürlüğü Ayçiçek ve Mısır denetimlerini yerinde incelemiştir. q görevini yapan il müdürü Murat Demirkıran ayrıca Ziraat Mühendisi olmaktadır.Gıda güvenliği sistemi ve bitki koruma sistemini oluşturup sürdüren Ağrı İl Tarım Müdürlüğü güvenlik ve inceleme konusunda son derece düzenli çalışma prensibine hâkim bir kurum olarak çalışmaktadır.

Ağrı İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Geçmişte insan sağlığı açısından sorun teşkil eden tüm uyarıları dikkate alarak çalışan bu kurum hem gıda, hem tarım hem de hayvancılık konusunda tüm denetlemeleri yerinde inceleyerek yapmakta olan bir kurumdur. Ayrıca çiftçi olan ya da çiftçilikle uğraşan, uğraşmak isteyen tüm vatandaşlara da destek veren projeleri bünyesinde barındırmaktadır. Topluma daha katkılı olabilmesi açısından gıda tüketimindeki denetimleri, tarım ve hayvancılık konusundaki tüm denetimleri yeri ve zamanında yapan Ağrı İl Tarım Müdürlüğü çalışmalarını hızla ilerletmektedir.

Ağrı İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Kısaca tarım konusunda 81 ilimizde çalışmalar yapan il tarım müdürlükleri topluma ve vatana katkı açısından her türlü gerekliliği ve önlemleri düşünmektedir. Ayrıca da tüm Tarım, Gıda Hayvancılık İl Tarım Müdürlükleri internet siteleri üzerinden de gerekli tüm bilgi paylaşımını personel aracılığı ile sağlamaktadır. Ağrı İl Tarım Müdürlüğü ’de gerek hayvancılıkta aşılama önlemi gerek tarımda ilaçlama önlemi olsun her türlü kurum çalışmasını ön planda tutmakta ve yapmakta olan bir kurum olmuştur.

 

Ağrı İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment