Aksaray Belediyesi

Aksaray Belediyesi Personel Alımı

Aksaray şehrinin sosyal, kültürel gibi her türlü projelerini yürüten Aksaray Belediyesi başkanı Sayın Nevzat Balta görev başın bulunuyor. 1962 senesinde Aksaray’da dünyaya gelen Sayın Balta İstanbul üniversitesi makine mühendisliği olan bölümden mezun olmuştur. 28 Mart 2004 senesinde belediye başkanlığına gelen Balta 29 Mart 2009 senesinde tekrar halkın oyları ile 9 yıldır hizmet vermeye devam etmiştir. Sürekli olarak Aksaray halkına fazlası ile yardımcı olarak çalışmaları aralıksız sağlamaktadır. Ayrıca online sitesi üzerinden rahatlıkla gerekli olan bilgileri alabilir ve başkanın farklı faaliyetlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Aksaray Belediyesi Adresi

Aksaray Belediyesi başkanı Sayın Balta asfalt düzenlemelerinde her türlü işçiliği oldukça yakından izlemektedir. Çalışmalarından dolayı başka halk tarafından verilen destek sürekli olarak hızla artarak büyümektedir.  Çünkü halkın her türlü sorununa anında cevap vermekte ve Aksaray’ı 9 yıl gibi kısa bir süre içerisinde adeta cennete çevirmiştir. Bu yüzden halk sayın başkana teşekkürlerini ilettiği gibi seçim zamanı fazlası ile göstermektedir. Sosyal yaşam, eğitim, sanayi, kentsel dönüşüm projeleri ile oldukça kaliteli hizmetler verilmektedir.

Aksaray Belediyesi İletişim

Bunun yanı sıra Aksaray Belediyesi hizmet binasına açık adres ya da telefondan yetkili kişilere ulaşabilirsiniz. Zincirli Mahallesi Kırkdördüncü Cadde (M.Altınsoy) Numara: 55 ve Posta Kodu: 68100 Aksaray olarak ziyaret edebilir, gerekli işlerinizi halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra 0382 213 54 92-93-94 numaralarından ulaşmak mümkündür. Faks numarası: 0382 213 68 84 olarak yer almaktadır.
Related posts

Leave a Comment