Aksaray İl Spor Müdürlüğü

Aksaray Spor Müdürlüğü

Aksaray gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünün başında Süleyman arısoy bulunmaktadır. Aksaray il spor müdürlüğü kurumunun amaçları arasında gençlere yönelik ve yapılandırıcı sosyal, kişisel gelişmeleri açısından destekleyici bir yol gösterici olması için tespitler yapmak; gençlerin farklı sosyal çevreden gelmelerini ve ihtiyaçlarının farklı olması bakımından kendilerini geliştirme konusunda potansiyellerini uygulayabilmelerini ve kendi başlarına karar alabilme ayrıca aldıkları kararları uygulama sürelerinde çevre ve sosyal hayatlarının her alanının katılımı sağlanmasında destekleyici ve teşvik edici faaliyetlere katılmalarını ve bağlı olduğu kurumların gençlere yönelik hizmetlerde koordine ve birlikteliği sağlamasını sayabiliriz. 

Aksaray İl Spor Müdürlüğü İletişim

Aksaray il spor müdürlüğü ayrıca basketbol, yüzme, voleybol ve bunlar gibi birçok spor branşlarında kurslar açmış ve halkımızın bu kurslara katılımına olanak sağlamıştır. Spor alanlarında uygulanması gereken politikaları tespit etmek suretiyle gerek yurtta gerekse uluslar arası talimatların ve kuralların uygulanması, gençlerin tasarıları ve plan projelerine ait destek uygulayabilmeleri için imkân vermek sonuçlarını incelemektedir. Gençlere sunulan hizmet ve olanakları inceleyerek araştırarak daha iyiye ve ileriye götürmek açısından gençlere bilgi rehberlik ve danışmanlık yapmaktadır.

Aksaray İl Spor Müdürlüğü Adresi

İl sınırlarında bulunan gençlerin çalışma projelerini inceleyerek bu projelerin usullerini ve temel esaslarını belirler. Hiçbir ayırım göz etmeden daha kapsamlı projeler gerçekleştirir. Bu projelerin hepsini başarıyla destekler.  Mevzuat bakanlığının verdiği tüm görevleri de tamamlayan Aksaray İl Spor Müdürlüğü tüm spor dallarına ait kurslar açarak, ilgi duyan herkesin bu kurslarla birlikte gelişmesine destek olur.

 

Aksaray İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment