Amasya Belediyesi

Amasya Belediyesi Personel Alımı

Amasya Belediyesi başkanı olan Sayın Cafer Özdemir 1967 senesinde Yozgat’ta dünyaya gelmiştir. Selçuk üniversitesi Mühendislik fakültesinde harita bölümünü bitirerek Amasya şehrinde arkadaşlarıyla bir harita mühendisliği firması kurmuştur. Öğrendiği her şeyi pratiğe dökme imkanı bulmuş ve belediyelere kaliteli hizmet verme güzelliğini yaşatmıştır. 2004 seçimlerinde mahalli idarelerin seçim kısmında Meclis üyesi olarak 2008 senesine kadar yardımcılık yapmıştır. Daha sonra 29 Mart 2009 yılında belediyeye başkan olarak geçmiştir. 4 sene boyunca oldukça kaliteli hizmet taşımış ve hala da Amasya şehrine güzellikler getirmektedir.

Amasya Belediyesi İletişim

Eğitimden, öğretime, kültüre, şehrin yol çalışmalarına, çocuklar için park alanlarına kadar kentin düzenlenmesinde büyük katkılar sağlamıştır. Hayalleri gerçekleştirmede sürekli bir değil birçok adım atan Sayın Özdemir şişirme olan Yeşilırmak projesinde adımlarını atmıştır. Otogar için yeni düzenlemeler, kültür merkezinde açılan büyük alanlara kadar Amasya Belediyesi başkanı olarak daima ileri projeler gerçekleşiyor.

Amasya Belediyesi Adresi

Bitmek bilmeyen yenilikler sayesinde halkın sorunlarını dinlemede, her türlü çözüme ulaştırmada çok hızlı davrandığından dolayı halkın desteğini daima almakta ve ilerilere taşımaktadır.Amasya Belediyesi hizmet binasından daha detaylı bilgiler edinmede ve belediye binasında işlerinizin hızla ilerlemesinde açık adresinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra 0358 218 00 01-02-03 telefon numaralarından gerekli soruları sorabilir, rahatlıkla anında yardımları alabilirsiniz. 0358 218 32 86 faks numarasından ise; gereli evrak, belge gibi önemli acil gitmesi gereken tüm işlemleri iletmek oldukça kolaydır.
Related posts

Leave a Comment