Amasya İl Spor Müdürlüğü

Amasya Spor Müdürlüğü

Amasya İl Spor Müdürlüğü Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak sağladığı tesis hizmetleri ile bölgede bulunan vatandaşların spor faaliyetlerini desteklemektedir. Halka ve gençlere spor yapma imkanı sunan kurum her geçen gün tesis alanlarını geliştirerek halkın ihtiyacına en uygun şekilde karşılık vermeye devam etmektedir.İl Spor Müdürlüğü Gümüşhacıköy ilçe müdürlüğü, Hamamözü ilçe müdürlüğü, Merzifon ilçe müdürlüğü, Suluova ilçe müdürlüğü ve Taşova ilçe müdürlüğü birimleri sayesinde tüm Amasya ilinde oturan vatandaşlara aynı kalitede bir hizmet sağlamaktadır.

Amasya İl Spor Müdürlüğü İletişim

İl spor müdürü Celalettin Kapçak’tır. Spor müdürlüğünün vatandaşlarına sunduğu Amasya Gençlik Merkezi, Amasya Tenis Sahası, Amasya Toprak Yüzeyli Futbol Sahası, Göynücek İlçe Stadı, Gümüşhacıköy İlçe Stadı, Gümüşhacıköy İlçe Spor Salonu, Hamamözü Hamit Kaplan Spor Salonu, Hamamözü Toprak Yüzeyli Futbol Sahası, Merzifon İlçe Spor Salonu, Merzifon Hizmet Binası ve Lojmanları, Merzifon İlçe Stadı, Merzifon Futbol Sahası, Suluova Mahmut Demir Spor Salonu, Suluova İlçe Stadı, Taşova İlçe Spor Salonu ve Taşova İlçe Stadı ile pek çok alanda vatandaşların spor yapabilme imkanına sahip olmasını sağlamaktadır.

Amasya İl Spor Müdürlüğü Adresi

Amasyaspor ve Merzifonspor takımlarına büyük bir destek veren Spor Müdürlüğü kulüplerin daha iyi yerlere gelmesi için büyük bir deste4k vermektedir.Amasya İl Spor Müdürlüğü okullara sunduğu voleybol, futbol ve basketbol spor seçeneklerinin yanında pek çok spor dalını öğrenciler ile buluşturarak okullar da sporseverliği daha çok arttırmayı planlamaktadır. Müdürlüğümüze Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. adreslerinden ulaşabilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment