Ankara İl Tarım Müdürlüğü

Ankara İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Başkentin bir diğer ismi olan Ankara birçok kurumunda başkenti olarak çalışmalara öncülük yapmaktadır. Ankara İl Tarım Müdürlüğü olarak çalışmalarını sürdüren bir kurumdur. Ankara İl Tarım Müdürü olan Muhsin Temel’de bu konudaki önemli çalışmalara imzasını atan bir bireydir. 2011 yılından bugüne kadar görevini yapan Muhsin Temel ayrıca Ankara doğumludur. Vatandaşın her türlü sağlık denetimini yapan bu kurum 81 ile öncülük ettiğinden dolayı önemli konularda ve denetimlerde her zaman dakik davranmaktadır.

Ankara İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Ankara İl Tarım Müdürlüğü genel anlamda tüketilen ekmeğin dahi atık hale gelmemesi adına çalışmalar yapan bir kurumdur. Tüketim ve üretim konusunda sağlığa uygunluk ve sağlıklı ortamda üretilmesi gibi konularda son derece titiz şekilde çalışmaktadır. Düzenli bir şekilde denetlemeleri sürdürülen üretim ürünleri tüketilen ürünlerden herhangi bir zarar görülmemesi için incelenmektedir. Ayrıca birçok projeyle de toplumun üretim seviyesini daha da yükseltmektedir. Ankara İl Tarım Müdürlüğü Tarım TV gibi ALO gıda gibi birçok projenin de yerleşik hayata geçirilmesini sağlamış bir kuruluştur.

Ankara İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Kısaca anlatmak gerekirse; Ankara İl Tarım Müdürlüğü güvenli tarımın güvenli hayvancılık çalışmalarının ve güvenli gıda tüketiminin öncü kurumu olarak ilerlemektedir. Herhangi bir gıda sorununda ALO gıda 174’ü aramanız yeterli olacağı gibi aynı zamanda da internetteki kurum sitesinden de soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Cevap bulacağınız her soru size katkı sağlayacak bir adım olacağını unutmayın.

 

Ankara İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment