Antalya İl Sağlık Müdürlüğü

Antalya  Sağlık Müdürlüğü

Antalya ili sınırları içerisinde tüm sağlık hizmetlerinin sorumluluğunu üzerine almış bir şekilde görevini sürdüren Antalya İl Sağlık Müdürlüğü dünya standartları seviyesinde bu hizmetleri sağlamaya devam etmektedir. Yaptığı iş ve işlemlerde bürokrasiyi azaltarak zamandan tasarruf ilkesine uymaya çalışan kurum, şehirde çeşitli projelerle de sağlık hizmetini halka taşımaktadır.

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü il sınırları içerisinde barınan tüm özel ve kamusal sağlık kuruluşlarıyla ortak bir şekilde hareket ederek, Antalya ilçelerine de desteğini sağlamaktadır. Kurumun müdürlük görevini 23 Eylül 2009 tarihinden bu yana Dr. Adem Bilgin üstlenmektedir. Kurum var olan kurumları geliştirmek ile kalmayıp ayrıca yeni sağlık birimlerinin inşasına da devam etmektedir. Elindeki imkanlar çerçevesinde sağlık yatırımlarında bulunan kurumun inşaatı devam eden yatırımları; Kaş Devlet Hastanesi, Elmalı Devlet Hastanesi, Alanya Devlet Hastanesi, Korkuteli Devlet Hastanesi, Gazipaşa Devlet Hastanesi, Kemer Devlet Hastanesi Serik Devlet Hastanesi Ek Binası Manavgat Devlet Hastanesi Ek Binası yapımları sürmektedir.

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

İnşası devam eden yatırımları dışında aynı zamanda da proje ihale ve planlama aşamasında bulunan yatırımları da bulunmaktadır. Kurum halk sağlığını tehdit altına alan ürünlerin de toplatılması ve imha işlemlerini yürütmektedir. Müdürlüğe bağlı birimlerle iş birliği çerçevesinde halk sağlığının kaliteli seviyeye ulaştırılması öngörülmektedir.Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Toros Mah. Atatürk Bulvarı No:74 Konyaaltı 07070 Antalya adresinde hizmet vermektedir.

 

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

One thought on “Antalya İl Sağlık Müdürlüğü

  1. hüseyin aktaş

    Sayın Müdürüm Alanya hasthanesinin ek binasının temel işlerini yaptık paramımızı hiç alamadık fimada iflas ettiğini söylüyorlar bizlerde hukuka baş vurduk. yeniden ihale yapıldım ve yapılacakmı veya alacaklarımızın alma şansımız varmı saygılarımla

Leave a Comment