Antalya İl Spor Müdürlüğü

 Antalya  Spor Müdürlüğü

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Antalya İl Spor Müdürlüğü il sınırları içerisinde spor faaliyetlerini düzenleyen kuruluştur. Kurumun müdürlük görevini 2011 yılından bu yana Mehmet Tarkan Tüzken üstlenmektedir.Antalya İl Spor Müdürlüğü, spor faaliyetleriyle ilgili gerekli yatırım ve geliştirmelerin yapılmasını desteklemektedir. Müdürlüğe bağlı bulunan; Gençlik Merkezi, İdari İşler ve Muhasebe, Spor ve Sicil Lisans, Tesisler ve İşletmeler gibi birimlerle spor ve sporcu ile ilgili işlemler koordineli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Antalya İl Spor Müdürlüğü İletişim

Müdürlük Antalya sınırları içerisinde bulunan spor organizasyonlarını düzenlemektedir. Ayrıca bu faaliyetlerin yanında kurum tarafından düzenlenen kurs ve seminerler bulunmaktadır. Kurumun düzenlemiş olduğu tüm faaliyetlere web sitesinden ulaşılabilir. Aynı zamanda müdürlük tarafından okullarda spor faaliyetleri ve müsabakaları düzenlemektedir. Bu spor müsabakaları badminton, basketbol, eskrim, futbol, futsal, güreş, hentbol, masa tenisi, tenis, voleybol, yüzme gibi branşlardan oluşmaktadır. Ayrıca müsabakalarda görev alan sporcuların lisans ve sicil işlemleri kurum tarafından yürütülmektedir.

Antalya İl Spor Müdürlüğü Adresi

Sadece Antalya il merkezinde değil aynı zamanda ilçelerde bulunan spor müdürlükleriyle de eş zamanlı organizasyonlar yapıp spor çalışmalarının daha verimli hale getirilmesine çalışılmaktadır. Kurumun web sitesinden düzenlenen spor faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir. Antalya İl Spor Müdürlüğü Doğuyaka Mah. 1219 Sk. No:6 100. Yıl Spor Tesisleri Muratpaşa ilçesinde hizmetini sürdürmektedir.

 

Antalya İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment