Antalya İl Tarım Müdürlüğü

Antalya İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Seracılık konusunda bir hayli ilerleyen ve ilerlemeye de devam eden Antalya İl Tarım Müdürlüğü kişisel gelişime, tarım gelişimine ve gıda hijyeniğine son derece önem veren ve düzenlemeleri doğru şekilde uygulayan bir kurum olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Antalya İl Tarım Müdürü olan Ahmet Dallı ’da bu konuda son derece pratik çözüm yolları üreten bir kurum müdürü olarak görevini sürdürmektedir.Kurum olarak çalışmalarını hızla sürdüren Antalya İl Tarım Müdürlüğü Kepez ilçesinde gece ve gündüz eğitimlerine devam etmektedir. Ayrıca tarımla ilgili de her düzenlemeyi şartlara uygun bir şekilde de denetlemektedir.

Antalya İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Tüm denetleme kurallarına titizlikle dikkat eden Antalya İl Tarım Müdürlüğü bu çalışmalarından ötürü birçok başarılı projeye de imzasını atmaktadır. Hızla ilerleyen üretim çalışmaları bu sayede daha da sağlamlaştırılmıştır. Son haberlerden biri olan Konyaaltı ilçesinde mayıs ayında ekimi yapılan köy domateslerinin de Ağustos ayı içinde hasadını tamamlaması Antalya halkı için ayrı bir güzellik olmuştur. Genel anlamda seracılık denince akla ilk gelen yer olan Antalya Akdeniz bölgesinin de temsilci şehirlerinden biri olmaktadır.

Antalya İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Antalya İl Tarım Müdürlüğü tüm faaliyetlerini, çalışmalarını, projelerini vatandaşa hizmet olarak yapmakta olan bir kurumdur. Herhangi bir soru ve görüşe kendini açık tutan Antalya İl Tarım Müdürlüğü internet adresi üzerinden de hizmet vermekte olup, paylaşımlara açıktır. Siz de katkınız olabileceğini düşündüğünüz bir proje veya yenilik sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız site ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Antalya İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment