Antalya Orman Bölge Müdürlüğü

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alımı

Ülkemiz en çok turist çeken ikinci ili olan Antalya da orman işletme müdürlüğü genel olarak çok fazla çalışmaktadır. Hem bölgenin doğal güzelliğini bozmamak hem de doğal alanların sayısını arttırmak için çok fazla çaba harcayan Antalya Orman Bölge Müdürlüğü genel olarak birçok alanda dikkat edilmektedir. Özellikle son yıllarda yapılan birçok araştırma da en iyi orman bölge müdürlükleri arasında seçilen Antalya bölge müdürlüğü ayrıca Türkiye de en çok ağaç eken bölge de seçilmiştir.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bunda sadece hızlı ve düzgün çalışmanın yanında profesyonel bir ekip ile çalışmanın da ciddi bir avantajı vardır.Özellikle son yıllarda yapılan ormanlık alan analizlerinin de sayısının artması ve orman mühendislerinin de çoğalması ile birlikte Antalya orman bölge müdürlüğü sadece kendi ilinin değil aynı zaman da bölgenin de ormanlık alan ihtiyacını büyük ölçü de karşılamaktadır.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü İletişim

Ayrıca genel olarak birçok alanda yaptıkları çalışmalar ile birlikte de ormanlıkların daha da sayısının artması için birçok adım atmıştır.Antalya orman bölge müdürlüğü bir yıl içerisinde yanan ormanların yerine de ortalama 30 bin civarında yeni orman arazileri oluşturmuştur. Ayrıca orman yangınlarının önüne tüm bölge de geçmek için teknik ve idari anlamda birçok önlem alınmış ve orman yangınlarında bu sayede eskisi kadar ciddi kayıplarında ortaya çıkması bilindiği gibi öyle eskisi kadar çok fazla olmamaya başlamıştır.
Related posts

Leave a Comment