Ardahan Belediyesi

Ardahan Belediyesi Personel Alımı

Şehir düzenlemesi ve çalışmalarında daima belediyeler harekete geçmektedir. Belediye başkanları iyi çalıştığı zaman bir şehir içerisinde harikalar yaratabilir. Ardahan Belediyesi başkanı Sayın Faruk Köksoy görevinin başında daima güzel işler sağlamaktadır. Ardahan şehrinin düzenlenmesinde, etkinliklerde, eğitimde, gençlere ve çocuklara yönelik çalışmalarda daima ileri çalışmalar, projeler ile halkını sevindirmeyi başarmıştır. Bu yüzden halkı tarafından son derece destek gören bir başkan olması kendisine iyi anlamda kazançlar sağlamaktadır. Belediye olarak devamlı asfalt çalışmaları kentin daha da güzelleşmesinde çok önemli etken olmaktadır.

Ardahan Belediyesi İletişim

Ardahan Belediyesi başkanı Sayın Köksoy ayrıca halkının tüm sorunlarını dinlemekte, yardımcı olmakta ve birebir ziyaretçiler kabul ederek sıcak ortamlar sağlıyor. Bazı köylere yapılan festivallerde birebir katılımlar sağlayan ve halkı ile eğlenen başkan devamlı ileri projeler geliştirmeye devam etmektedir. Engellileri de göz önüne alarak akülü araçlar yardımı yapılmıştır. Bunun yanı sıra yol çalışmalarından, tiyatro şenliklerine kadar gelişen projeleri öğrenmek için tek yapmanız gereken online sitesine bir göz atmanız yeterli gelecektir.

Ardahan Belediyesi Adresi

Her türlü çalışmaları, bayram mesajlarını buradan görebilirsiniz.Ayrıca merkez binasına giderek işlemlerinizi kısa yoldan halledeceksiniz. Ardahan Belediyesi merkez hizmet binasının açık adresi Kaptanpaşa Mahallesi İnönü Caddesi Numara: 27 ve Posta Kodu: 75000 Merkez Ardahan olarak ulaşılabilir. Bunun yanı sıra 0478 211 30 52 telefon numarasından sormak istediğiniz soruları iletmeniz işlerinizi hızlandıracaktır. 0478 211 45 24 faks numarasından ise; yollayacağınız birçok belgeyi gönderebilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment