Ardahan İl Tarım Müdürlüğü

Ardahan İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarım ve hayvancılık sektöründe öncü illerimizden biri olan Ardahan ili gerek gıda güvenliği sistemi ve bitki örtüsü koruma sistemi ile Ardahan İl Tarım Müdürlüğü detaylı inceleme konusunda çok titiz çalışma prensibine mensup bir kurum olarak çalışmaktadır. Ardahan İl Tarım Müdürü olan Mustafa Tanı’da toplum sağlığı açısından sorun teşkil edecek tüm uyarıları önceden alan bir kişidir. Uyarılara önem veren bu kurum hem tarım, hem gıda ayrıca da hayvancılık konusunda tüm denetlemeleri yerinde yapan bir kurumdur.

Ardahan İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Tarım konusunda tüm illerimizde çalışmalar yapan il tarım müdürlükleri toplum kalkınması ve vatana, millete katkı açısından her türlü gerekliliği ve önlemleri de düşünen kurumlardır. Tarım, Gıda Hayvancılık İl Tarım Müdürlükleri internet siteleri üzerinden de gerekli tüm bilgi paylaşımını internet üzerinden sağlamaktadır. Ardahan İl Tarım Müdürlüğü hayvancılıkta aşılama önlemi, tarımda ilaçlama önlemi, gıda üretiminde inceleme gibi her türlü kurum çalışmasını ön planda tutmakta ve yapmakta olan bir kurum olmuştur.

Ardahan İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Ayrıca Ardahan İl Tarım Müdürlüğünün öncü planları öncelikli olarak bilinçli çitçiler yetiştirmek ve eğitime de katkıda bulunmalarıdır. Gen kaynaklarının korunması, bitki ve hayvan hastalıklarının önlenmesi konusunda da mücadele veren bu kurum çalışmalarından ötürü de son derece başarılıdır.Ardahan İl Tarım Müdürlüğü tarımda verimlilik arttırma da ve potansiyel kalitenin daha da yükseltilmesinde ön planda gelen bir kurumdur.

 

Ardahan İl Tarım Müdürlüğü İçin tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment