Ardahan Orman İşletme Müdürlüğü

Ardahan Orman İşletme Müdürlüğü Personel Alımı

Ardahan genel olarak küçük bir yüz ölçümüne sahiptir. Ancak bu küçük yüz ölçümünde bile ormanlık arazilerin ve alanların sayısının artması için sürekli olarak çaba sarf etmek istiyor. Bu açıdan da bakıldığında yapılması gereken en kritik nokta insanların ne gibi bir durum ile karşılaşmaları oluyor. Ardahan orman işletme müdürlüğü bu tür çalışmalar ile bölge de ağaçları bilinçsiz bir şekilde kesen ve yerlerine yeni ağaç dikmeyen kişiler hakkında yoğun bir denetim ve yaptırım uyguluyor. Bu sayede de daha çok genç olan ve verimli olan ağaçların korunması sağlanıyor.

Ardahan Orman İşletme Müdürlüğü Misafirhanesi

Özellikle Ardahan Orman İşletme Müdürlüğü bölge de bulunan 30 bin ile 40 bin arasında ki ormanlık arazinin korunması için sürekli olarak can ile baş ile çalışmaktadır. Zaten eğer en ufak bir denetim eksikliği bile olsa böyle bir durum da hemen aksaklıklar ortaya çıkıyor e ormanlık arazilerin sayısında ciddi bir azalış görülüyor. Bu azalışın önüne geçmek için hiç taiz verilmeden sürekli olarak çalışmak gerekmektedir.

Ardahan Orman İşletme Müdürlüğü İletişim

Ardahan orman işletme müdürlüğü ayrıca dönüm açısından ormanlık arazilerin sayısının artması için sürekli olarak çaba sarf ediyor. Bu mantık ile de gerek müdür gerek ise de mühendisler ürettikleri yeni projeler ile birlikte birçok alanda ciddi işler yapmış oluyor. Bu konuda bazı bölgeler de özellikle köylüler de ciddi bir çalışma yapmış oluyor.
Related posts

Leave a Comment