Artvin Belediyesi

Artvin Belediyesi Personel Alımı

Artvin Belediyesi başkanı sayın Emin Özgün 1954 senesinde Artvin ilinde dünyaya gelmiştir. Burada ilkokuldan liseye kadar eğitim aldıktan sonra Gazi üniversitesi Düş hekimliğinde okumuştur. Adapazarı ili devlet hastanesinde diş hekimliği bölümünde görev aldıktan sonra istifa ederek çok sevdiği memleketine geri dönerek serbest bir şekilde çalışır. 1999 senesinde belediye başkanı olarak gelerek 3 seçimlerde bu yerini korumuştur. Halkına ve Artvin iline getirdiği çalışmalarından dolayı halk başkanı sandıkta tekrar tekrar başa getirmeyi sağlamıştır.

Artvin Belediyesi İletişim

Gençlere, çocuklara yönelik eğitim-kültür çalışmaları düzenleyerek devamlı yanında olmaktadır. Bunun yanı sıra başkanın her türlü iyi dileklerini, bayram mesajlarını yayınladığı online siteden rahatlıkla görebilirsiniz. Artvin Belediyesi başkanı olarak şehrin düzenlenmesi, rahat ve huzur içerisinde yaşanması için son derece titiz çalışmalar yapılmaktadır. Kafkasör evlerinin projelerinde temelleri için atma törenleri, şehirlerarasında otobüs terminaline ve tesislerine kadar düzenlemeler, yenilikler getiriliyor. Bu kaliteli ve geleceğe yönelik çalışmalarından dolayı sürekli olarak halkından büyük destekler görmektedir.

Artvin Belediyesi Adresi

Halkın sorunlarında yanında yer alması ve çözüm bulması oldukça önemlidir.Artvin Belediyesi merkez binası olarak açık adresten ulaşarak tüm sorunlarınızı yetkili kişiler aracılığı ile çözebilirsiniz. 0466 212 37 11 telefon numarasını arayarak santrale bağlanacak ve yardım almanız gereken birimlere çok hızlı şekilde bağlanacaksınız. Bu yüzden sizde tüm işlemleriniz, sorunlarınız için bu numarayı kullanmanız yeterlidir. Daha huzurlu ve refah bir şekilde yaşayabilmeniz için doğru seçimler vermeniz gerekiyor.
Related posts

Leave a Comment