Artvin İl Spor Müdürlüğü

Artvin  Spor Müdürlüğü

Artvin İl Spor Müdürlüğü pek çok tesis ve spor aletleri ile Artvin ilinde yaşayan vatandaşlarına tür tülü spor faaliyetinde bulunmalarına yardımcı olmaktadır. Spor müdürlükleri Spor Bakanlığına bağlı olarak çalışmaktadır.Spor müdürlüklerine bağlı 75. yıl kafkasör gençlik kampı tesisleri, tenis kortu, antrenman salonu, Ardanuç ilçe futbol sahası, Arhavi halı saha müştemilatı, Arhavi futbol sahası, atabarı kayak evi, Borçka futbol sahası, Borçka spor salonu, Hopa ilçe stadı, Hopa futbol sahası, Artvin Çoruh Üniversitesi spor salonu, merkez 80. yıl yüzme havuzu.

Artvin İl Spor Müdürlüğü İletişim

kayak eğitim merkezi, merkez şehir stadyumu, Murgul fotbol sahası, Şavşat ilçe futbol sahası, Yusufeli güreş eğitim merkezi, Yusufeli kano slalom parkuru, Yusufeli güreş alanı ve Yusufeli spor salonu gibi pek çok tesisleri ile Artvin şehrinde bulunan vatandaşların çeşitli spor ihtiyaçları tam olarak karşılanabilmektedir. Spor müdürlüğü pek çok faaliyet ve hizmette bulunarak vatandaşları daha çok spor hayatına yönlendirmeye teşvik etmektedir. Okullarda uyguladığı spor programları ile pek çok genç spor hayatına alıştırılmakta ve hayatlarını daha aktif bir şekilde yaşamaları sağlanmaktadır.

Artvin İl Spor Müdürlüğü Adresi

Spor müdürlüğüne Çarşı Mahallesi, Halkevi Caddesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Artvin / Merkez adresinden ulaşabilirsiniz.Artvin İl Spor Müdürlüğü her geçen gün artan tesisleri ile pek çok sporcu yetiştirmekte ve ülkemizde faydalı birçok genç yetiştirmektedir. İnternet hizmeti ile soru ve görüşlerinizi iletişim bölümüne iletebilirsiniz.

 

Artvin İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment