Artvin İl Tarım Müdürlüğü

Artvin İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Türkiye’nin doğa harikası illerinden biri olan Artvin’in yeşil bitki örtüsü ve olanakları ile Artvin İl Tarım Müdürlüğüne hayli katkısı bulunmaktadır. Artvin İl Tarım Müdürlüğünde görev yapan İl Tarım Müdürü İshak Hacı Kamiloğlu Trabzon doğumludur.Güvenilir gıda hattı ve web sitesi üzerinden gerekli tüm haberlerini, duyurularını yayınlayan Artvin İl Tarım Müdürlüğü vatandaşına en sağlıklı ve en doğru hizmeti vermeye çalışmasının açık bir ispatıdır.

Artvin İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Bilinçli üretim ve bilinçli tüketim sağlığı açısından önlemleri çok sık denetleyen bu kurum gerekli gördüğü her uyarıyı vatandaşa internet üzerinden de bildirmektedir. Ayrıca bölge de çiftçinin gelir düzeyinin artmasını hedefleyen Artvin İl Tarım Müdürlüğü yakın zamanda da adını çiçek soğanı bitkisiyle duyurmayı planlamaktadır. Gelişim seviyesini yükseltecek bu bitki gelecek zaman içinde bu kurumun adını çok daha güzel isimlerle duyurmayı hedeflemektedir.

Artvin İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Bölge de yetişen kardelen ve zambak bitkilerinden oluşan çiçek soğanı tamamen doğal olduğu için bu bitki üzerine üretim tesisi kurulması dahi beklenmektedir.Kısaca Artvin İl Tarım Müdürlüğü gelişim, üretim ve tüketim konusunda çalışmalarını hızla ve titizlikle sürdürmektedir. Bunun haricinde de resmi gazete de ve internet sitesinde tüm duyuru, çalışmalar ve gerekli bilgiler halka sunulmaktadır. Aklınıza takılan bir soru veya merak ettiğiniz bir bilgi olduğunda site üzerinden de bilgi alabilir, gıda hakkında gerekli güvenlik önleminizi de alabilirsiniz.

 

Artvin İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment