Artvin Müftülüğü

Artvin İl Müftülüğü

Artvin İl Müftülüğü her geçen vatandaşların artan dini hizmet ve ihtiyaçlarına en uygun bir şekilde cevap vermek için kaliteli hizmetlerini her geçen gün arttırmaktadır. Gün geçtikçe artan nüfusa bağlı olarak yenilikçi yapısı ile yeni çözümler sunan müftülük tüm ilçeler dahil olmak üzere tüm vatandaşlarına aynı anda kaliteli hizmet vermek için her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır.Müftülüğün müdürlük görevini Mehmet Remzi Çağal yürütmektedir.

Artvin Müftülüğü Hutbeler

Müftülük gerçek veya tüzel kişilerce (cami ve Kur’an kursu yaptırma yaşatma dernekleri vb.) cami yaptırma başvuru işlemleri, cami derneklerinden gelen yardım talepleri, cami yapımı, camilerde Kur’an öğretimi kurslarına kayıt işlemleri, Kur’an kursu açılışı, tarihi camilerde film ve fotoğraf çekim izni, vekalet yoluyla kurban kesimi, hac ve umre kayıt hizmetleri ile vatandaşlarına ihtiyacı olan dini hizmetleri sağlamaktadır. Artvin Müftülüğünün internet hizmetleri sayesinde müftülük hakkında her türlü bilgiyi ve kuruma ulaşmak için irtibat bilgilerini bulabilirsiniz. Artvin ilinin namaz vakitleri, iftar saatleri ve hac işlemleri gibi pek çok hizmete hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Artvin Müftülüğü Münhal Kadrolar

İnternet hizmetinde Artvin Müftüsü Sayın Mehmet Remzi Çağal hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve müftülüğün teşkilat yapısını öğrenebilirsiniz. Hizmette bulunan camiler ve gerçekleştirdiği din hizmetleri konusunda da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Artvin İl Müftülüğü pek çok dini hizmeti sizlere hızlı bir şekilde sunarak dini ihtiyaçlarınızı ve maneviyatınızı arttırmaya devam edecektir.

Artvin Müftülüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment