Askerliğim Nereye Çıktı

Askerliğim Nereye Düştü

Hızla genişleyen internet kullanıcılığı gelişen dönemle birlikte her alanda faydalanılabilinecek boyutlara erişmektedir. Çağa uygun düzeyde teknoloji gelişimiyle paralellik göstererek ilerleme sağlayan internet kullanıcılığı kamu kurumlarına karşı ödev ve sorumlulukların çok daha kolay niteliklerde yerine getirilebilinmesinde de fayda göstermektedir.

Askerlik Yoklama Sorgulama

Gelişen dönemin en önemli sorunlarından biri olan zaman ile yarışma kavramı her iş sektöründe olduğu gibi kamu sektöründe de varlığını göstermektedir. Zamanın büyük problemlerinden biri olan iş gücü veriminin arttırılması ise; ülkemizde yeni geliştirilmiş olan e devlet kavramı ile günümüzde çok daha etkin olarak gerçekleştirilebilinmektedir.

E Devlet Askerlik Sorgulama

Kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşlar arasındaki iletişimimin internet aracılığıyla çok daha sağlıklı olarak gerçekleştirilebilinmesi amacıyla oluşturulmuş olunan söz konusu sistem dahilinde; fatura tahsilatları TC kimlik numarası sorgulamaları vergi kimlik numarası sorgulamaları adres sorgulamaları ve emeklilik hizmetleri gibi gerçekleştirilmek istenen pek çok alanda fayda sağlanabilinmektedir.

Celp Dönemi Sorgulama

Bununla birlikte; Kaymakamlıklar Belediyeler Siyasi Partiler Valilikler Sivil Toplum Kuruluşları ve Silahlı Kuvvetler gibi pek çok kamu kuruluşları hakkındaki en güncel haberler ve gelişmeler internet üzerinden rahatlıkla takip edilebilinmektedir. PTT şubelerinden temin edilebilinecek hizmet şifresi dahilinde internet üzerinden kolaylıkla söz konusu hizmetlerden yararlanılabilinmektedir.

Askerlik Sorgulama 2014

Söz konusu çağdaş dönem hizmetlerinden biri olan Silahlı Kuvvetler hakkında ulaşılması istenilen bilgiler dahilinde de sisteme girilen şifre ile birlikte askerliğin nereye çıktığı askerlik şubesi ve adres bilgilerine kadar da erişim sağlanabilinmektedir.  İş gücü verimini arttırmaya ve çağdaş döneme uygun niteliklerde hizmet sağlayabilme amaçlarıyla oluşturulmuş olan sistem sayesinde; internet üzerinden hizmet alınabilinmektedir. Sözü edilen sistem ile birlikte; askerlik yerinin öğrenilebilinmesi haricinde; tüm Genelkurmay Kuvvet Komutanlıkları hakkında da güncel bilgilere erişim sağlanabilinmektedir.

Askerlik Sorgulama

Aynı zamanda; Askeri Okullar hakkında da öğrenilmesi istenilen güncel duyuru ve haberlerin kolay erişim yolu bulabildiği sistem ile birlikte; kamu kurumlarında sıra bekleme zorunluluğu olmadan yerine getirilmesi istenilen hemen her ödev ya da ulaşılmak istenilen bilgilere ev rahatlığında sahip olabilmek için söz konusu sistem giriş şifresi edinilmesi ile birlikte daha hızlı işlem gerçekleştirilme olanağı mümkün olmaktadır.

 

ASKERLİK SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Related posts

One thought on “Askerliğim Nereye Çıktı

  1. hüseyin kaptan

    merak ediyorum

Leave a Comment