Aydın İl Spor Müdürlüğü

Aydın Spor Müdürlüğü

Aydın İl Spor Müdürlüğü Spor Bakanlığı ile ortak çalışmalar yaparak her geçen gün vatandaşlarına daha çok spor yapma imkanı sunmaktadır. Her geçen gün yeni inşa edilen spor tesisleri sayesinde vatandaşlar farklı spor dallarını keşfetmekte ve spor daha fazla ilgisi olmaktadır.Spor Müdürlüğünde pek çok spor tesisi bulunmaktadır.

Aydın İl Spor Müdürlüğü İletişim

Bunlardan bazıları; Adnan Menderes Stadyumu, Atatürk spor salonu, Bozdoğan spor salonu, Çine spor salonu, Çine futbol sahası, Didim spor salonu, gençlik merkezi, Germencik futbol sahası, Germencik spor salonu, İncirliova futbol sahası, İncirliova spor salonu, Karacasu spor salonu, Koçarlı futbol sahası, Kuyucak spor salonu, Ovaeymir atış poligonu, Pınarbaşı açık yüzme havuzu, Mimar Sinan spor salonu, Nazilli spor salonu, Söke futbol sahası, Söke sentetik futbol sahası, Söke spor salonu, sporcu eğitim merkezi, tenis kortu ve Yenipazar spor salonu gibi tesisleri ile vatandaşlarına en uygun spor yapma imkanını sunmaktadır.

Aydın İl Spor Müdürlüğü Adresi

Pek organizasyon ve spor projeleri uygulayan Spor Müdürlüğü pek çok genci spor yapmaya özendirmektedir Her köye bir spor salonu projesi ile pek çok bölgeye tesis inşa etmeye devam eden Spor Müdürlüğü her geçen gün daha çok vatandaşını spor ile buluşturmaktadır.Aydın il Spor Müdürlüğüne Hasanefendi Mah. Batıgazi Bulvarı No:67 Aydın/Merkez adresinden ulaşabilirsiniz. İnternet hizmeti ile pek çok organizasyondan ve spor şehirde gerçekleşen spor haberlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Aydın İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment