Balıkesir İl Spor Müdürlüğü

Balıkesir  Spor Müdürlüğü

Balıkesir İl Spor Müdürlüğü Spor Bakanlığı ile yaptığı ortak proje kapsamında Balıkesir ilinde yaşayan her vatandaşın spor ihtiyacını karşılamak ve spor teşviki ile spora alıştırma projeleri uygulayarak spora sevdirme faaliyetlerini ortak bir şekilde yürütmektedir.Spor Müdürlüğü pek çok tesis ve hizmeti ile Balıkesir ilinde tüm noktalara hızlı bir şekilde erişebilmektedir. Spor Müdürlüğü Ali Hikmet Paşa spor tesisleri, Ayvalık Altınova futbol sahası, Ayvalık Hüsnü Uğural Stadyumu, Balıkesir Atatürk Stadyumu, Balıkesir Gençlik Merkezi, Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu.

Balıkesir İl Spor Müdürlüğü İletişim

Balıkesir Sporcu Kamp Eğitim Merkezi, balya futbol sahası, Bandırma 17 Eylül Stadyumu, İsmail Akçay Atletizm Pisti(sentetik yüzeyli), Merkez Kocaavşar Futbol Sahası, Merkez Pamukçu Futbol Sahası ve tenis kortları tesisleri ile vatandaşlarına pek çok alternatif spor yapma imkanı sağlamaktadır. İnternet hizmeti üzerinde paylaşılan faaliyet programı ile Spor Müdürlüklerin gerçekleştireceği faaliyetleri rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Spor Müdürlüğüne Bahçelievler mah. Menekşe sok. No:1 Kurtdereli Spor Salonu arkası Balıkesir adresinden ulaşabilirsiniz.

Balıkesir İl Spor Müdürlüğü Adresi

kullarda uyguladığı pek çok etkinlik ile gençlerin spora sevdirilmesini sağlayan Spor Müdürlüğü her geçen gün öğrenciler yeni spor faaliyetleri düzenleyerek Balıkesir ili kapsamında pek çok sporcu yetiştirilmesi amaçlanmıştır.Balıkesir İl Spor Müdürlüğü internet sitesinde Balıkesir ile ilgili pek çok spor haberi ve duyuruları yaparak vatandaşları bilgilendirmektedir. Soru ve görüşleriniz için iletişim adresleri bulunan sitede sorularınıza hızlı bir cevap verilmektedir.

 

Balıkesir İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment