Batman Belediyesi

Batman Belediyesi Personel Alımı

Batman Belediyesi başkanı Sayın Necdet Atalay görev başında yer alıyor. 1978 senesinde Batman’da dünyaya gelmiştir. İlk ve lise öğrenimine kadar burada bulunduktan sonra Dicle Üniversitesi mühendislik fakültesinde makine mühendisliğinde okuyarak mezun olmuştur.29 Mart 2009 yılında yerel seçimlerin ardından hemen belediye başkanı olmayı başarmıştır. Genç olması çalışma azmini elbette çok daha fazla artırmaktadır. 4 yıldır Batman halkına gerekli olan her türlü desteği, çalışmaları sağladığından dolayı halkın desteğini kazanmış ve sevgisiniz fazlası ile almıştır.

Batman Belediyesi İletişim

Eğitimden, kültüre, spora, asfalt çalışmalarına kadar Batman Belediyesi son derece titiz çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca online sitesi üzerinden başkanın bayram mesajlarından, yaptığı her türlü projelere çok daha detaylı ulaşmak mümkündür. Sürekli bir şekilde yenilenen projeler, faaliyetler ve daha fazlası için hiç durmadan çalışmalar yürütmektedir. İş sağlığında ve güvenliğinde gerekli tedbirler için düzenlenen seminerlerden, sahaların çalışmasında devamlı denetlemelere kadar bizzat kendisi ilgilenmektedir. Her geçen gün daha da kapsamlı şekilde çalışmalar sürdürmesi elbette halkının desteğini almakta ve Batman’ın güzelleşmesinde yardımcı olmaktadır.

Batman Belediyesi Adresi

Batman Belediyesi merkez hizmet binasından gerekli tüm detayları çok daha rahat işletebilirsiniz. Açık adres Şirinevler Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 2 Posta Kodu: 72000 Merkez Batman olarak ulaşma oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra 0488 213 27 59 telefon numarasından bilgi almak istediğiniz her detayı öğrenmek çok daha rahat ve oldukça kolay olacaktır.
Related posts

Leave a Comment