Bayburt Belediyesi

Bayburt Belediyesi Personel Alımı

Bayburt Belediyesi başkanı Sayın Hacı Ali Polat görev başında yer alıyor. 1967 senesinde Bayburt’un Helva adlı köyünde dünyaya gelmiştir. Ankara üniversitesi İlahiyat fakültesi olarak bitirmiştir. İmama hatip liselerinde öğretmen, müdür yardımcılıkları görevlerinde yer almıştır. 28 Mart 2004 yılından beri Bayburt halkı için yoğun çalışmalar içerisinde yer almaktadır. Her türlü yol ve asfalt düzenlemelerine son derece önem vererek şehrin oldukça kalitesini artırmaya devam ediyor. Bu yüzden halkın sevgisini kazanmış ve yeteri kadar destek görmektedir.

 Bayburt Belediyesi İletişim

Eğitimden, kültüre kadar her türlü şenlik, çalışma, düzenleme gibi gençlere, çocuklara yönelik çalışmalar sağlamaya devam etmektedir. Bayburt Belediyesi başkanı Sayın Polat aynı zamanda halkın her türlü sorunlarına kadar dinleyerek fazlası ile yer vermektedir. 2012 senesi değerlendirmelerinden 2013 hedeflerine kadar her türlü açıklamaların hepsini başkanın ağzından duymak için online sitesine bir göz atmanız yeterlidir. İnsanların rüyaları, hayalleri, hedeflerini gerçekleştiren Başkan durmadan çalışmakta ve devamlı olarak yenilikler ile devam etmektedir. Halkının refah içerisinde olması için çevre düzenlemelerine son derece önem veriyor

Bayburt Belediyesi Adresi

Bayburt Belediyesi merkez hizmet binasına giderek her türlü birime çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Belediye binası Cumhuriyet Caddesi merkezde yer alıyor. Ayrıca 0458 211 67 57, 211 63 67, 211 25 02 telefon numaralarından gerekli birimlere çok rahat şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. Belediyeden yardım almak, bilgi edinmek oldukça kolaydır.
Related posts

Leave a Comment