Beykent Üniversitesi

Beykent Üniversitesi Taban Puanları

Beykent üniversitesi 9 mayıs 1997 yılında İstanbul’da kurulan bir üniversitedir. Ayrıca içerisinde bulun fakülte ve akademik kadronun profesyonelliği sayesinde de Türkiye’nin sayılı kaliteli üniversitelerindendir. Üniversite bünyesinde fen edebiyat fakültesi, iktisadi ve idari bilimler fakültesi mühendislik mimarlık fakültesi güzel sanatlar fakültesi fen bilimler fakültesi yabancı diller meslek yüksekokulu ve Atatürk ilke ve inkılap tarihi araştırma ve uygulama merkezi gibi fakülte ve meslek yüksekokullar bulunuyor.

Üniversite Taban Puanları 2013

Bunun dışında üniversite içerisinde şu anda bir enstitü bulunmamasına rağmen kurulmaya çalışılıyor. Beykent üniversitesinin Büyük çekmece Beylik düzü Kampüsü, aksim kampüsü, Ortaköy kampüsü ve şişli Ayazağa kampüsü olmak üzere toplam 4 adet kampüsü bulunuyor. Üniversite içerisinde yer alan Beykent eğitim kurumları ile ilkokul lise gibi ilk ve ortaöğretim eğitimleri de veriliyor Üniversite içerisinde e-devlet hizmetinin de sağladığı bazı katkılar ile hem teknolojiden faydalanılıyor hem de öğrencilere az sınıflarda çok daha iyi ve kaliteli bir eğim veriliyor.

Beykent Üniversitesi İletişim

Beykent üniversitesinin şu anda hizmet veren rektörü Prof. Dr. Emin Karahan ve rektör yardımcısı Prof. Dr. Adnan Kaypmaz ve Prof. Dr. Ebru Güzelcik Ural son dönemde üniversiteye ciddi katkılar sunmuştur. Üniversite içerisindeki barınma olanakları ise çok iyidir. Üniversitenin kendine ait yemekhanesinde ve yurdunda barınan ve yemek yiyen öğrencilere en iyi hizmeti vermeye çalışan kadrosu yurt ve yemekhanelerini sürekli geliştiriyor.

Beykent Üniversitesi İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment