Bilecik Belediyesi

Bilecik Belediyesi Personel Alımı

Bilecik Belediyesi başkanı Sayın Selim Yağcı görev başında yer alarak sürekli çalışmalar halindedir. Belediye başkanı olarak göreve geldiği günden itibaren halkı için çeşitli çalışmalar içerisinde olması elbette halkının daha da fazla desteğini almaktadır. Yakın zamanda UDEP çalışmaları için yerinden incelemeler yaparak eksikliklerin giderilmesinde yardımcı oluyor. Cumhuriyet ilköğretiminin öğretmenler odası için yapılan harika düzenleme, yenilik elbette Belediye tarafından gelmiştir. Belediyenin Basketbol takımı için alınan galibiyetler gençlerin moralini fazlası ile yerine getirmektedir.

Bilecik Belediyesi İletişim

Toplantılara kadar yer alan, halkının sorunlarını sıcak olarak dinleyen Bilecik Belediyesi başkanı Sayın Yağcı her geçen gün yenilikler ile dolu bir şekilde çalışmalar sağlıyor. Bayram mesajları, cumhuriyet kutlamalarına kadar başkanın ağzından iletilerin hepsine ulaşmak ve çalışmalarını çok yakından takip etmek için online sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Ulusal basın içerisinde de oldukça fazla ses getiren belediye herkesin dikkatini çekmektedir. Alt geçitlerden, üst geçitlere kadar mükemmel düzenlemelerin sürekli yenilendiği şehir adeta görsel açıdan son derece şölen haline gelmeye başlamış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bilecik Belediyesi Adresi

Bilecik Belediyesi merkez hizmet binasından ya da Ak Masadan çok hızlı olarak yardım almak mümkündür. Bunun yanı sıra 0228 212 10 88, 212 12 55 telefon numaralarından istediğiniz birime ulaşmak çok daha kolaydır. Anında sizi istediğiniz yere bağlayarak gerekli bilgi almada kolaylık sağlanacaktır. Bilecik kenti sürekli olarak güzelleşmekte ve yenilikleri ile halkı büyülemeye devam etmektedir.
Related posts

Leave a Comment