Bingöl Belediyesi

Bingöl Belediyesi Personel Alımı

Bir şehrin güzelleşmesinde, düzenli olarak halka huzur vermesinde, sorunlarını çözmede, eğitimden, kültüre kadar yenilikler sağlanmasından daima Belediyeler devreye girer. Bu yüzden Bingöl Belediyesi başkanı Sayın Serdar Atalay görev başında bulunuyor. 1970 yılında Bingöl’de dünyaya gelen Atalay genç olmasının verdiği enerji ve sorumluluk duygusundan dolayı son derece katkısı yüksek çalışmalar gerçekleştirmektedir. Belediye olarak asfalt çalışmalarından, gençlik faaliyetlerine ve hiç bitmeyen yeni projelere kadar yenilikler içerisinde bulunmaktadır. Bundan ötürü halkına verdiği destek sayesinde son derece sevilen bir kişiliği vardır.

Bingöl Belediyesi İletişim

Bingöl Belediyesi başkanı olarak halkının tüm sorunlarını birebir dinlemekte ve anında çözüm arayışları içerisinde bulunmaktadır. Bingöl’ün daha da yaşanabilir bir şehir haline gelmesi ve bizzat Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’ün ziyaret etmesi oldukça güzel anların yaşanması sağlanmıştır. Kanalizasyon çalışmalarını %96’sının tamamlanması, Üstyapının 9 tane mahallede yürütülmesi, yüksek binaların devamlı şekilde yükselerek çoğalması elbette kentsel dönüşüm olarak harika bir yapılanma gerçekleşmektedir.

Bingöl Belediyesi Adresi

40 yıl boyunca hiç durmadan devam eden tüm sorunların ortadan kaldırılmasına kadar birçok faaliyet yer alıyor.Bingöl Belediyesi merkez binasından hizmetlerin işlenmesi ve gerekli yardımı almak için ulaşabilirsiniz. Açık adres olarak Yenişehir Mahallesi Kutluay Sokak Numara: 4 merkez olarak rahatlıkla gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra 0426 213 12 18 telefon numarası ve ayrıca 0426 213 11 24 faks numarasından çok acil işlerinizi anında halletmeniz çok kolay olacaktır.
Related posts

Leave a Comment