Bingöl İl Spor Müdürlüğü

Bingöl Spor Müdürlüğü

Bingöl İl Spor Müdürlüğü kurumunda idareci olarak görev yapan kişi Erdal Arıkan’dır. Arıkan 14.02.2013 tarihinde görevine başlamıştır. Erdal Arıkan spor hizmetleri müdürlüğünü aktif hale getirilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Etrafındaki insanlarla fikir alışverişi içerisine girerek daha başarılı çalışmayı hedeflemiştir. 250 kişilik kapalı spor tesislerinin ve gençlik merkezinin hizmete girmesi için girişimlerde bulunmuştur. Yeni projeler yaparak gençler için faydalı olmaya çalışacağını söylemiştir. Gençlik Merkezi’nde resim, müzik, satranç, tiyatro ve halk oyunları kursları açılarak hizmete sunulmuştur. Ayrıca suni çim sahası yapmak için çalışacağından da bahsetmiştir.

Bingöl İl Spor Müdürlüğü İletişim

Bingöl İl Spor Müdürlüğü konum olarak Bingöl merkezin Karşıyaka Mahallesi’nde Fen Lisesi karşısında Düzağaç mevkiinde yer almaktadır. Spor müdürlüğü olarak gençlerin sosyal sorumluluklarının artmasına ve gönüllülük esasına dayanan bir proje çalışması yapılması amaçlanmaktadır. Bu projenin adı “ Tek kullanımlık Sanma, çöpe atmaya kalkma” dır. Bu proje ihtiyaç sahibi öğrencilere destek sağlama amacını taşımaktadır. ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda öğrencilerin sınavda kullanmış olduğu kitapçıklar toplanarak ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırılarak onların başarılı olması gaye edinilmiştir. Spor müdürlüğü ayrıca gençlerin yarıyıl tatillerini değerlendirmek amacıyla Antalya’daki otellerde gençlik kampları düzenlenmiştir.

Bingöl İl Spor Müdürlüğü Adresi

Bingöl İl Spor Müdürlüğü olarak bazı spor dallarında çalışmalar yapılması amacıyla etkinlikler düzenlenmektedir. GAP spor oyunlarının 7.cisi Bitlis’te düzenlenmiştir. Hentbol müsabakaları için açılış yapılarak Arıkan tarafından sporun sağlık açısından önemli olduğuna dair konuşma yapılarak halk bilinçlendirilmiştir.

 

Bingöl İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment