Bitlis Belediyesi

Bitlis Belediyesi Personel Alımı

Bitlis Belediyesi başkanı Sayın Fehmi Alaydın görev başında bulunuyor. Görev başına eldiği günden itibaren Bitlis halkı için çeşitli faaliyetler, kentsel projeler ile oldukça yoğun çalışma içerisinde yer almaktadır. Bitlis’i daha da yaşanılır bir hale getirmenin sevinci ile halkın desteğini daima görmektedir. Dar mahallelerde yol genişletmek için yapılan çalışmalardan, eğitime kadar katkı sağlanan desteklerin hepsi adeta çığ gibi büyümektedir. Bunun yanı sıra sayın başkan online sitesi üzerinden bayram mesajları, iyi dilekler ile halkı arasında daima sıcak bir diyalog içerisinde olmaktadır.

Bitlis Belediyesi İletişim

Yol çalışmalarından, kültüre, eğitime yenilikler, şenlikler ve daha fazlasını sağlamakta olan Sayın Alaydın her geçen gün biraz daha gelişen bir şehir gerçekleştirmektedir. Bitlis Belediyesi başkanı sürekli olarak halkın sorunlarını dinleme ve onlara çözüm olma konusunda son derece hızlıdır. Her türlü ilan, duyurular, etkinlik takvimi, ihaleler, belediye çalışmalarına kadar çok daha detaylı bilgiler edinmek için sadece online siteyi kullanmak yeterli gelecektir. Bu sayede yakından birçok çalışmayı takip edecek ve önemli gelişmeleri göreceksiniz.

Bitlis Belediyesi Adresi

Bitlis Belediyesi merkez binasından daha detaylı yardım alma, bilgi edinme gibi durumlarınız için adresinden ulaşabilirsiniz. Hüsrevpaşa Mahallesi Ahmet Eren Bulvarı Numara: 84 Bitlis olarak ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca 0434 228 63 10 telefon numarası üzerinden çok daha detaylı sorular sorarak bilgilendirme konusunda en hızlı yöntemi kullanmanız işleriniz açısından rahatlık sağlayacaktır.
Related posts

Leave a Comment