Bitlis İl Spor Müdürlüğü

Bitlis Spor Müdürlüğü

Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde, Muzaffer GÜVEN il müdürü olarak görev yapmaktadır. Muzaffer GÜVEN, gençlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Bitlis’e yapılan spor tesisleriyle ve yapım aşamasında bulunan projelerle yapılan hizmetler artarak devam etmektedir. Müdürlüğe bağlı olarak faaliyet gösteren gençlik merkezleri ve il spor merkezleri bulunmaktadır. Kurum, öncelikle gençleri ve tüm halkı spor yapmaya teşvik etmeye çalışmaktadır.

Bitlis İl Spor Müdürlüğü İletişim

Sene içerisinde düzenlenen spor etkinlikleri ve organizasyonlarıyla gençler spora yakın tutulmaya çalışılmaktadır. Aynı şekilde özellikle yaz tatilinde açılan kurslar ve düzenlenen spor kamplarıyla etkinlikler hız kesmeden devam etmektedir. Müdürlüğün yaptığı çalışmalar neticesinde, Bitlis genelinde sporun nerdeyse tüm çeşitleri yapılabilmektedir. Yapılan tesislerle bu olanaklar daha çok artırılmaya çalışılmaktadır.  Kurumun bu sene hazırladığı kış kampı projesi büyük ses getirmektedir. Bu projeyle Antalya’da 5 yıldızlı otellerde 5 gün boyunca ücretsiz olarak gençlik kampı imkanı sunulmaktadır. Aynı şekilde bu sene 7.si düzenlenen Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Kış oyunları, müdürlüğün yaptığı girişimler sonucunda Bitlis’te gerçekleştirilmiştir.

Bitlis İl Spor Müdürlüğü Adresi

Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, spor yapmanın hayatta ki önemini belirten gerekli bilgilendirmeleri hız kesmeden yapmaktadır. Spora yapılan tüm yatırımlarla ve spor konusunda verilen hizmetlerle gençlerin spor eğitimi en iyi şekilde verilmeye çalışılmaktadır. Kurumun internet sitesi üzerinden tüm gelişmeler güncel bir şekilde takip edilebilmektedir.

 

Bitlis İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment