Bolu Belediyesi

Bolu Belediyesi Personel Alımı

Bolu Belediyesi başkanı Sayın Alaaddin Yılmaz görev başında bulunarak çeşitli projeler ve faaliyetler içerisinde yer alıyor. 1952 senesinde Bolu’da dünyaya gelen Sayın Yılmaz 28 Mart 2004 yılında belediye başkanı olarak seçilirken ikinci dönemde de yani 29 Mart 2009 yılında da tekrar başkan olmuştur. Bolu halkı için yaptığı her türlü faaliyetlerinden dolayı sürekli halkın desteğini almayı başarmaktadır. Gençlerin çalışmalarını daha da artırmak için farklı projeler ile teşvik etmektedir. Üniversiteyi kazanan öğrencilere bilgisayar hediye eden başkan gençlerin umut kaynağı olmaktadır.

Bolu Belediyesi İletişim

Bunun yanı sıra asfalt çalışmaları ile Bolu mahallerini, yollarını çok daha kullanışlı hale getirilmeye devam ediliyor. Bolu Belediyesi online site üzerinden her türlü bilgi, faaliyet raporuna kadar ve hatta başkanın bayram mesajlarına kadar görmek mümkündür. Özelliklede Sayın Yılmaz öğrencilerin kendilerine güvenmeleri için cesaret verici sözler ile yanlarında yer almaktadır. Eğitimden, kültüre, gençlere, çocuklara ve hatta ev hanımlarına kadar üretken bir toplum haline gelmesi açısından oldukça çalışmalar içerisinde devamlı yenilikler sağlanmaktadır.

Bolu Belediyesi Adresi

Bolu Belediyesi merkez hizmet binasından çok daha detaylı olarak bilgi alabilir, her türlü soruları sorabilirsiniz. Açık adres olarak İzzet Baysal Caddesi Numara: 95 Bolu merkez şeklinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 0374 444 26 58 numaralı telefon aracılığı ile çağrı merkezi ve santral olarak arayabilirsiniz. Ayrıca 074 217 00 64 faks numarasından gerekli belgeler yollamak çok kolaydır.
Related posts

Leave a Comment