Bolu İl Spor Müdürlüğü

Bolu Spor Müdürlüğü

Sağlığın ve başarının yıllar yılı sürdürülmesinde sporun ve spor yapmanın önemini bağlı olduğu ildeki tüm yaşayanlara ve özellikle de gençlere aktarmaktadır. Bu başarının arkasındaki gizli kahraman il spor bakanı Suat Kılıç’tır. 1972 doğumlu olan Kılıç aynı zamanda avukat ve sarı basın kartı sahibi gazeteci yazardır. Birçok yayın organında, başarılı yayın kurumlarında görev alarak uzun yıllar hizmet vermiştir. 24. dönem Samsun Milletvekili olarak parlamentoda yer alan Kılıç 2011 yılı itibariyle Bolu İl Spor Müdürlüğü bünyesinde görevine başlamıştır.

Bolu İl Spor Müdürlüğü İletişim

Özellikle spora ve spor yapmaya gönül vermiş, yüksek öğrenimlerine bu alanda devam eden gençlere hiçbir aksaklık söz konusu olmadan burs ve yurt temin ederek destekleyen il spor müdürlüğü, her yıl onlarca kişiye başarılarına başarı katılsın amacı güderek burs vermektedir. Ayrıca il gelişmesine katkıda bulunulan okul sporları, grup müsabakaları, salon programları,  futbol ve kulüp müsabakaları düzenler. Hem gençlere kendine güven duyma hem de kendi başarısını ortaya koyma güdüsü kazandırır.

Bolu İl Spor Müdürlüğü Adresi

Elde edilen başarılar, ilimizin ismini birçok alanda geçirerek ufkunun her alanda açılmasına vesile oluBolu İl Spor Müdürlüğü tarafından başlatılan ve desteklenen birçok proje ile spor ve spor faaliyetleri alanında daha da nice başarılara imza atılacağı ümit edilmektedir. Başta atletizm ve yüzme olmak koşulu ile birçok spor alanında başarılı sporcular yetiştirilmeye genç yaşta başlanmaktadır.

 

Bolu İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment