Bolu İl Tarım Müdürlüğü

Bolu İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Bolu İl Tarım Müdürlüğü olarak bölgemizdeki tüm tarım faaliyetlerini yakından takip etmekteyiz. Çiftçimizle yan yana durarak Bolu İlimizin iklim şartlarına uygun mücadelemizi her türlü tarım ve makine desteği ile sürdürüyoruz. Misyonumuz tarımın geleceğin anahtarı olarak belirleyen İl Tarım Müdürümüz İsmail TAŞ tüm varlığı ile hizmet etmektedir. Gelişen ve araştıran bir felsefe ile bölgesini en ileriye taşımaya çalışan tarım il müdürlüğümüz kalkınmanın bölgesel değil yurt genelinde olacağını bilerek hareket etmektedir. Buna bağlı olarak çiftçisine de eğitim vermektedir.

Bolu İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Global olabilmenin faydalarını çiftçisinin verimine ve hizmetine sunan Bolu İl Tarım Müdürlüğümüz, devamlı yeni ufukları araştırmakta ve tarım da modernizasyonu savunmaktadır. Devletinin de desteği ile felsefesini tüm bölgesine yaymaya çalışan müdürlüğümüz yaptığı çalışmalarla tüm Türkiye’ye örnek olmuş araştırmalarıyla adından söz ettirmiştir. Gelişen diğer bölgeleri ise kendine rol model belirleyip yaptığı yeniliklerle ödüllere layık görülmüştür.

Bolu İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Tüm bunların yanında denetlemelerini de sık sık yapan tarımda adalete inanıp bu konuda kimsenin mağdur olmamasını tek ilke kabul eden müdürlüğümüz çiftçisini yalnız bırakmamıştır. Tüm bunların ışığında Mustafa Kemal ATATÜRK ün de dediği ‘’köylü milletin efendisidir’’ söylevine Bolu İl Tarım Müdürlüğümüz tam manasıyla destek vermektedir. En nihayetinde bir ülkenin toprakları sanayileşmeyle tarım faaliyetlerini beraber yürütür ise muaffak olur.
Related posts

Leave a Comment