Burdur İl Spor Müdürlüğü

Burdur Spor Müdürlüğü

 Burdur İl Spor Müdürlüğü kurumunda idareci olarak çalışan müdür Ahmet Sancar’dır. Ahmet Sancar Burdur da spor alanında vermiş olduğu hizmetlerle bilinçli spor yapmanın ve boş zamanlarını sağlık açısından değerlendirme amacına yönelik halka çeşitli kurs, etkinlik ve projeler sunarak insan sağlığı açısından ne kadar verimli çalışmış olduğunu kanıtlama amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Burdur İl Spor Müdürlüğü İletişim

Burdur İl Spor Müdürlüğü konum olarak Burdur merkezde Burç Mahallesi Stadyum Caddesi’nde yer almaktadır. Müdürlük olarak 2012 yılı kapsamında gençlerin kişisel ve sosyal alanda gelişimlerini desteklemek ve gençlerin yapabilecekleri potansiyeli ortaya çıkarmak amacıyla Gençlik Projeleri Destek Programı hazırlanarak proje kapsamında sunulmuştur. Bu program ile gençlerin sosyal hayatın her alanında katılımı sağlama ve yenilikçi davranabilme becerisini kazandırma da amaçlanmaktadır. 2012 yılı kapsamında ayrıca basketbol aday hakem kursu da açılmıştır. Gerekli belgelerle başvurulduğu zaman kursa katılımı gerçekleştirebilmektesiniz.

Burdur İl Spor Müdürlüğü Adresi

Burdur İl Spor Müdürlüğü kapsamında gerçekleşen genç kız- erkek voleybol müsabakaları hem diğer illerden gelen gençlerle kaynaşma açısından önem taşımaktadır; hem de gençlerin rekabet- kazanma duygularını kazanmaları açısından önem arz etmektedir. 2013 yılında spor alanında yapılan “Koşabiliyorken Koş” projesi ile her yaş grubundaki vatandaşın ücretsiz olarak katılacağı bir proje özelliğinde olup sağlıklı bireylerin yetişmesi açısından önem taşımaktadır. Katılıma göre program yapılıp uygulama yıl boyunca devam edebilecektir. 2012-2013 yıllarında beden eğitimi öğretmenleri ile bir araya gelinerek fikir alışverişlerinde bulunulup ilde yapılacak olan spor faaliyetlerine karar verilmiştir.

 

Burdur İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment