Bursa İl Tarım Müdürlüğü

Bursa İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Gıda konularında öncü olan kurum Bursa İl Tarım Müdürlüğü güvenli gıda üretimi ve birçok yeni üretim projelerinde tarımsal ürünlerin doğru bir şekilde kullanılmasında önemli bir kurumdur. Bursa İl Tarım Müdürü olan Ömer Çelik 1964 Kütahya doğumludur.Bursa İl Tarım Müdürlüğü küçükbaş hayvancılığa destek verme ve ipek çalışmalarına da çok önem vermektedir. Genel olarak bakılırsa insanlığın sağlığını fazlasıyla düşünen aynı zamanda da hizmet kalitesini yükselten bu kurum yapmış olduğu ve yapacak olduğu tüm çalışmalarla ön sıralarda adını duyurmaktadır.

Bursa İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Her türlü bilgi paylaşımını Bursa İl Tarım Müdürlüğü internet web sitesi üzerinden yayınlayan ve halkına son derece yararlı çalışmalar yapması için zaman zaman uyarılarda bile bulunan bir kurum prensibiyle çalışmalarını yapmaktadır. Kısaca hayvansal hastalıkların önlenmesi ve türlü mücadele konularıyla vatandaşına yardımcı olan bu kurum titiz ve düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bursa İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Dünya pazarlarında ön planda olmayı hedefleyen Bursa İl Tarım Müdürlüğü çiftçilikle uğraşan kişilerinde eğitim seviyelerinin yükselmesini istemiştir. Sonuç olarak her şehirde bulunan bu önemli kurumlar halkın sağlığına zarar verecek tüketimlerin yapılmaması adına var olan kuruluşlardır. Bu kuruluşlar kimi zaman uyarı yaparak kimi zamanda yerinde inceleme ve denetleme yaparak vatana fayda sağlayan kurumlardır. Ayrıca hayata geçirmeyi planladığınız fikir ve önerileriniz varsa internet üzerinden de ulaşabilir gıda, tarım ve hayvancılık konusunda ilerleyebilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment