Çanakkale İl Spor Müdürlüğü

Çanakkale  Spor Müdürlüğü

ÇANAKKALE İl Spor Müdürlüğü başkanlığını Nüammer uslu ‘dur. 2011 de göreve gelmiştir. Kurumumuz tüzel bir kişiliğe sahiptir. Kanunları esas alarak görevlerini yürütmektedirler.ÇANAKKALE İl Spor Müdürlüğü iletişim için adres bilgileri; stadyum cad, ismetpaşa mah. No: 17, 17100 dür. Telefonla iletişim için ; (0286)- 215 – 15 – 57 ve  (0286) – 217 – 11- 78 dir. Faksla iletişim için ise ; (0286) – 217 – 60 – 27 dir.  İlçe müdürlüklerimiz şunlardır;biga gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğü , çan gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğü .

Çanakkale İl Spor Müdürlüğü İletişim

Gelibolu gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğü , Bayramiç gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğü , yenice gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğü , lapeski gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğü ‘dir. Ayrıca birçok spor kulübüne sahiptir. Bunlardan bazıları; ay gençlik ve spor kulübü, 17 gençlik ve spor kulübü, Assos esnaf spor kulübü, biga ada spor kulübü, çan belediyesi spor kulübü, çan termik genlik ve spor kulübü, biga ilköğretim okulu geleneksel çocuk oyunları gençlik ve spor kulübü, biga okçuluk spor kulübü , baran spor kulübü  gibi birçok spor kulübünü bünyesine bulundurur.

Çanakkale İl Spor Müdürlüğü Adresi

Çanakkale il spor müdürlüğü 14 Temmuzda 1922 yılında kurulmuştur. Misyon; sporu disipline etmektir. Ve tüm personeller bu amaç için çalışır. Bu amaç için örgütlenmişlerdir. Bu şekilde tüm işlemler yürütülmektedir.
Related posts

Leave a Comment