Çankırı Emniyet Müdürlüğü

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü

İnsanların can ve mal güvenliği için oluşturulmuş emniyet teşkilatı ülkemizde oldukça başarılı imza atmaktadır. Devletin bekası için de önemli bir kurum olan bu teşkilat sürekli kendini geliştirme çabası içerisindedir. İnsanların daha huzurlu bir toplum oluşturabilmesi için uğraş veren bu kurumlar sayesinde insanlar rahatça hareket edebilmekte ve güvenli bir şekilde yaşama imkânı bulabilmektedir.  Çankırı’ da bulunan Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü de ilin asayişinden sorumlu en önemli kurumdur.

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Randevu

Çankırı İl Emniyet Müdürü Ali Murat DAĞLI 06.09.2012 tarihinde bu göreve gelmiş ve bu kurum için ciddi uğraşlar vermiştir. Evli ve 4 çocuk babası olan İl Emniyet Müdürü Gaziantep doğumlu ve polis akademisi mezunudur. Göreve geldiğinden bu yana Çankırı için uğraş veren Emniyet genel müdürü şu anda Çankırı polis teşkilatının en üst düzey yöneticisidir. Çankırı polis teşkilatı işinde oldukça başarılı bir grafik çizmektedir. Kaçak sigara ve uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan polis teşkilatı sayesinde ülkemize de büyük katkılar yapılmaktadır.

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Adresi

E devlet sistemini kullanarak kurum ve bireyler arasında da sürekli bir yakın ilişki tutmayı amaçlayan kurum insanları çeşitli konferans ve seminerlerle bilinçlendirmekte ve toplum olmanın gerektirdiği davranışlar hakkında bilgi vermektedir.  Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü çeşitli proje ve çalışmalarla da insanlara daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamakta ve vizyonunu da bu çerçeve dahilinde şekillendirmektedir.

 

Çankırı Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment