Çankırı İl Tarım Müdürlüğü

Çankırı İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarım sektöründe kaliteli projeler geliştirmek adına çalışmalar yapan Çankırı İl Tarım Müdürlüğü kaliteli gıda üretiminde öncü bir kurumdur. Çankırı İl Tarım Müdürü olan Osman Çakır aynı zamanda da ziraat mühendisi olmaktadır.Güvenli gıda arzını sağlama konusunda yeni projeler geliştiren Çankırı İl Tarım Müdürlüğü son derece titiz bir şekilde çalışmaktadır. Çalışmalarını her yeni dönem projeleri ile desteklemeye açık tutan bu kurum vatandaşında bilgilenmesi amacı ile zaman zaman eğitimlerde vermektedir.

Çankırı İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığının izninde belirlenen bu projeler her ilin kurumu tarafından belirli ölçülerle yürütülmektedir. Genel anlamda halkın organik tarım ürünlerinden faydalanmasından tutunda birçok yeni üretim projelerinin hayata geçirilmesini sağlayan bu kurumlar gerçekten de mükemmel şekilde ilerlemektedir. Hijyenik konularına dikkat gösteren Çankırı İl Tarım Müdürlüğü her konuda önlem alan ve bu önlemleri de yerinde, zamanında inceleyen bir kurum olmaktadır.

Çankırı İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Sonuç olarak kurum adına yapılan faaliyetler aslında tamamen toplumun lehine yapılan çalışmalardır. Unutulmaması gerekir ki ufak detay ve çalışmalar beraberinde ilerlemeyi de sağlamaktadır. Hızla büyüyen ulusumuzda Çankırı İl Tarım Müdürlüğü ’de üzerine düşen tüm görevleri uzman kadro personeli ve belirlenen projeleriyle fazlasıyla yapmaktadır. Herhangi bir görüş bildirmek ya da gıda ürünleri hakkında bilgi almak istediğinizde internet web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz bu kurum siz vatandaşlarına güvenli hizmet vermek için bir telefon kadar yakındır.

 

Çankırı İl Tarım Müdürlüğü İçin tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment