Çankırı Sağlık Müdürlüğü

Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü

İnsanlar için sağlık en vazgeçilmez ve en önemli değerlerden birisidir. İnsanların yaşamlarına devam edebilmesi için sağlık düzeyinin iyi şekilde olması gerekmektedir. İnsanların sağlık konusunda kendilerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Bireylere bu konuda yardımcı olabilmek için çeşitli sağlık kuruluşları mevcuttur. Bu sağlık kuruluşları illerimizde İl Sağlık Müdürlükleri tarafından idare edilmektedir.

Çankırı Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü de insanlara bu konuda yardımcı olan bir kurumdur. İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet KARAKOÇ şu anda Çankırı’da en üst düzey sağlık yöneticisidir. Göreve geldiği günden bugüne faydalı işler yapan ve insanlara daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlayan İl Sağlık Müdürü KARAKOÇ sayesinde bu ilimizde sağlık sektörü oldukça gelişmektedir. Çeşitli proje ve çalışmalarla birlikte insanları sağlık konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan bu kurum vizyonunu bu çerçeveye göre şekillendirmektedir. Hayata bağış ve havanı koru gibi projelerle insanları bilinçlendirmekte ve sağlık konusunda önemli adımlar atmaktadır. Hastane ve sağlık ocaklarında deneyimli ve uzman personel ve kadrosuyla sağlık alanında çok titiz yenilikler yapılmaktadır.

 Çankırı Sağlık Müdürlüğü Adresi

Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü insanlara da çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. E devlet sistemini kullanarak insanlarla kurumlar arasında bir köprü oluşturmayı hedeflemektedir. Bu gibi kolaylıklar sayesinde insanlar artık daha kolay bir şekilde sağlık kontrolüne girebilmekte ve sağlığına dikkat edebilmektedir. Sağlık konusunda da halkı bilinçlendirerek daha sağlıklı bir toplum oluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Çankırı Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment