Celp Dönemi Sorgulama

E Devlet Celp Dönemi Sorgulama

Ülkemizde vatandaşlarımızın bireysel internet kullanımını geliştirmeyi planlayan e devlet sistemi hayatımıza girdiği günden buyana  hedefine ulaşmış görünmektedir. 2013 yılı ocak ayı itibariyle 38 milyon vatandaşımız e devlet sistemine giriş yapmıştır.E devlet şifresini almayan geride kalan vatandaşlarımızı  da e devlet sistemine çekmek için devletimiz e devlet sistemini geliştirmeye devam etmektedir.

Askerlik Celp Dönemi Sorgulama

Milli Savunma Bakanlığı Asker Alma Daire Başkanlığı ile e devlet sisteminin ortaklaşa çalışması sonucu internet üzerinden yapılan çalışmalara celp dönemi sorgulama hizmeti de yerini almıştır.Celp Dönemi sorgulama işlemi için ayrıca yapmanız gereken veya hazırlamanız gereken herhangi bir evrak yoktur.

2013 Celp Dönemi Sorgulama

Asker Alma Daire Başkanlığı sitesinden kolayca yapabileceğiniz celp dönemi sorgulama işleminde yapmanız gereken , aşağıdaki linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın orta kısmına yer alan 2013 yılı celp dönemine ulaşmak için tıklayınız yazısına tıklayıp açılan sayfada indirilmek üzere hazır olan word belgesini bilgisayarınıza indirmektir.

Askerlik Celp Dönemi Öğrenme

Milli Savunma Bakanlığı ‘nın celp dönemi sorgulama hizmeti için lütfen aşağıdaki Celp Dönemi Sorgulamak İçin Tıklayınız yazısına tıklayınız.Tüm askerlerimize Hayırlı teskereler.

 

Celp Dönemi Sorgulamak Tıklayınız.
Related posts

3 thoughts on “Celp Dönemi Sorgulama

 1. soner

  ben k.maraş pazarcıkta oturuyorum askere
  kaç tertip giderim

 2. okan

  aslında ben 3 gıdecemde subeyle konussak 2 gonderırler mı

  1. admin

   SYN :Okan bey eğer tecilli değilse bu şekilde bir değiştirme malesef olmamaktadır.

Leave a Comment